Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Tipy na zajímavé weby, informace, cestování, volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Free game online hry

Jste-li milovník PC her, pak zkuste free game online hry. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Cesmína, Samolepky, Adventní trhy, Papírové ozdoby, Vánoční ozdoby, Ježíšek, Vánoční ubrusy, Štědrý večer, Košíčky, Anděl, Atmosféra, Windows, Striezelmarkt, Francouzsky, Vánoční svíčky, Bramborový salát, Vánoční dekorace, Keramický adventní věnec, Štědrý den, Popelka, Text, Jmenovky, Šišky, Štóla, Milka, Třásně, Sněhulák, K Vytištění, Patchwork, Historické ozdoby, Pro děti apod.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: webovky, zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, H, Kalkata city, Online vánoční magazín, humor, Stručný slovník pojmů a termínů, kasino daring, Adventní magazín, multimédia, volný čas, Onlinovky zdarma

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Vtípky, anekdoty, fórky, frky, vtipné texty, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, fórky, frky, vtipné texty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, kameňáky, černý humor, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o mužích, chlapech apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak vytvořit, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, jak přehrát, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, jak importovat soubory následujících typů: koncovky souborů, systémové soubory, konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, komprimace dat, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, dokumenty, video soubory, šablony dokumentů apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Connecticut, Arizona, New Hampshire, Colorado, Massachusetts, Kalifornie, Virginie, Idaho, Mississippi, Missouri, Havaj, Washington, Alabama, Delaware, Georgie, Jižní Karolína, Oklahoma, Illinois, Iowa, Minnesota, Nebraska, Utah, Michigan, Nevada, Jižní Dakota, Louisiana atd.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Keywords:Nejlepší hry pro dívky, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Přání, gratulace zadarmo ke stažení, Přehled zkratek a akronymů, tipy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Celebrita Gábina Partyšová, Ilustrační obrázky, Super online kvízy, Stručný encyklopedický slovník

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, historie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, lékařství, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, umělci a umění, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, psychologie, mytologie, žurnalisté a novináři, politika, křesťanství, státní správa, Spisovatelé a básníci, vlastnosti, politici, osobnosti atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro ultrabook, obrazovka počítače, tablet, displej, PC, phablet, monitor, notebook, mobil, smartphone, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Mac, Windows 95, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Slackware, Windows NT, macOS. Full HD wallpapers na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, noční města, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, letadla, 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, auta, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, voda a bubliny, dopravní prostředky, wallpapery, hudební tapety, květiny, kytky. Vyberte si rozměr z 2560x1440, 2048x1080, 1280x1024, 412x846, 2560x2048, 854x480, 1680x1050, 1536x2560, 1366x1024, 360x760, 393x786, 1800x1440, 640x480, 1600x1200, 1920x1200, 1600x2560 atd.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, Superhry a hry online zdarma, M, Biografie, životopis Julia Stiles, Seznam zemí světa a jejich vlajky, linky, školství, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Seznam souborových přípon, webové stránky, Kliparty pro Office

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Síť, informace, cestování, volný čas

Frky, vtípky, anekdoty, černý humor, fórky, vtipy

Potřebujete se naladit? Frky, vtípky, anekdoty, černý humor, fórky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Němcích, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Frky o tchýních, O zvířátkách, O Windows, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Somálcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, Vtipné hádanky, O ženách apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Vyzkoušejte hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Vánoční online hry, Strategie, Závodní, Karetní, Oddechové, Sportovní, Logické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry a podobně.

Vlajky států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kansas, Arkansas, New Hampshire, Pensylvánie, Alabama, Tennessee, Indiana, Oregon, Delaware, Oklahoma, Mississippi, Západní Virginie, Severní Karolína, Utah, Kalifornie, Wisconsin, Colorado, Iowa, Texas, Georgie, Wyoming, Virginie, Montana, Michigan, Maine, Massachusetts atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, software, sport, náboženství a křesťanství, nemoce, různé, fyzika, věda, filozofie, materiály, internet, jídlo, cestování, literatura, matematika, rostliny, počítače, ekonomie a ekonomika, nástroje, hardware, stavebnictví, nápoje, zkratky, politika atd.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: kuriozity, zábava, zdroje informací, Texas Hold’em Poker Online, Regeln, Wetten, Spielen, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Přehled formátů souborů, pro dospělé, Ecuador, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, info, Free game online hry

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, ftipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipné básničky, fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, mapy, náboženství, dopravní prostředky, smajlíci a emotikony, rostliny, symboly, sport, hmyz, osobnosti a lidé, nástroje a přístroje, ženy a dívky, jídlo a nápoje, halloween, přístroje, ovoce, ptáci, auta, hudba, muži, láska, stavby, nápoje atd.

Hlášky, motta, moudrosti, výroky, přísloví, moudra, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, motta, moudrosti, výroky, přísloví, moudra, úsloví, . V této jedinečné sbírce naleznete moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o ženách od různých známých osobností.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Vlajky států USA, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, odkaz, Pozadí na plochu PC, Státní prapory států světa, Gratulace zdarma, Super online kvízy, Vlajky států USA, URL, zajímavosti, zadarmo, A, Celebrity Jennifer Lawrence, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Relativita: Jestliže přestoupíš do jiné fronty, ta, kterou jsi právě opustil, začne postupovat rychleji.

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Celebrita Shiri Appleby
Doporučené odkazy
Eliza Dushku
Tipy na užitečné weby
Wallpapery, omalovánky, spoření
Naše tipy na zajímavé stránky
Vše o narozeninách a jmeninách
Naše tipy na užitečné weby
Celebrita Alyson Hannigan
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčka zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.