Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší děti online zdarma Vybírejte z kategorií Arkády a plošinovky, online html5 hry, Karetní hry - solitaire, Skákací a hopsací gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Oddechové hry, Střílecí hry, Akční gamesky, Hannah Montana, Farmářské hry, Deskovky, Adventury, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Omalovánky, Sportovní gamesy, Vaření a smažení, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: náboženství a křesťanství, sport, chemie, účetnictví, filozofie, ekonomie a ekonomika, příroda, internet, rostliny, literatura, hardware, český jazyk, materiály, stavebnictví, matematika, software, věda, nápoje, bankovnictví, nemoce, latina, technika, lékařství a medicína, fyzika atd.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Klíčová slova: internet, Super online flash hry, Super online kvízy, Webové html5 hry zdarma, Portugal, Tapety na PC zdarma ke stažení, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Dopravní značky, Obrázky na plochu jídlo, doporučujeme, Obrázky vlajek států světa, Slovník pojmů Co je to?, výukové pomůcky

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na plochu počítače

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD pozadí ke stažení. jsou vhodná pro notebook, tablet, PC, mobilní telefon, displej, ultrabook, phablet, smartphone, mobil, počítač, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 10, Linux Mint, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Java ME, Android. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou přehledně rozdělené do kategorií: velkoměsta a noční život, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, květiny, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, motorky, flóra, stromy, free wallpapers, tenisté a tenistky, fantasy, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, fraktály. Zvolit si můžete rozměry 750x1334, 4800x1200, HD 1280x720, 768x1024, 2560x2048, 1280x720, 1152x1920, 2048x1080, 1280x768, 360x760, 1440x2560, 854x480, 375x812, 1800x1440, 1080x1800, 1080x1920 atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení apod.

Super online flash hry

Všem hráčům doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Strategie, Adventury, Pro dívky, Akční hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Animace, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Střílečky, Závody aut a tak dále.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Keywords:Nejhranější hry online, zdarma, Online vánoční webzine, internetové stránky, Omalovánky k vytisknutí, pro děti, Full HD pozadí ke stažení, pro dospělé, Arsenal Football England, zeměpis, Pozadí na tablet, počítače

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak přehrát, jak spustit, v čem spustit, kterak editovat, čím zobrazit, jak otevřít, jak vytvořit, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést soubory následujících typů: hudební audio soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, konfigurační soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, systémové soubory, video soubory, obrazy disků, grafiku, dokumenty, spustitelné soubory apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipné texty, ftipy

Zkuste vypnout! Anekdoty, černý humor, fóry, fórky, vtipné texty, ftipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Chucku Norrisovi, O škole, O Somálcích, O ekonomech, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, Vtipné hádanky, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O ženách, O gayích a homosexuálech apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: webové stránky, zábava, URL, Geography and flags, školství, cestování, Biografie slavných osobností, Free hry, linky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online adventní magazín

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, zkratky, cestování, bankovnictví, technika, materiály, lékařství a medicína, matematika, internet, školství, software, sport, stavebnictví, filozofie, věda, fyzika, nápoje, nemoce, účetnictví, náboženství a křesťanství, zločin a právo, počítače, literatura, chemie atd.

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země východní Asie, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro mobil, notebook, PC, monitor, obrazovka počítače, mobilní telefon, displej, phablet, tablet, ultrabook, počítač a pro operační systémy Android, Linux Fedora, Windows Server 2012, Apple iOS (iPhone), Windows NT, Windows 98, Windows 7, Chrome OS, Slackware, macOS, SUSE Linux. Tapety na plochu počítače z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, armáda, válka, zbraně, květiny, fantasy, motorky, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, vesmír, kosmos, ptáci, Formule 1, nature - příroda. Mnoho verzí a velikostí jako 360x640, 1600x900, 800x600, 1200x1920, 1600x1200, 2048x1080, 412x846, 640x480, 2560x1920, 1152x864, 3200x1200, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 320x568 atd.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . Naleznete zde Střílecí hry, Vzdělávací a výukové hry, online html5 hry, Farmářské hry, Hannah Montana, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Logické hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Akční gamesky, Puzzle a skládačky, Adventury, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Auta a závodní apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zajímavosti, Online zeměpisné testy zdarma, Co je to Romulus Remus?, Seznam souborových přípon, Webové online testy zdarma, tipy, Inzeruj, inzerce zdarma, odkazy, R, kuriozity

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Klíčová slova: M, Nej hry online, Vlajky států světa, Obrázky vlajek měst ČR, A, Cristiano Ronaldo, Hry pro nejmenší online, multimédia, odkaz, webovky, zdroje informací, zadarmo, Obrázky k jmeninám,

Jeden fór na závěr. Vtip Hokejistka: „Podlehnout soupeři nebo lehnout pod soupeře, mně je to jedno,” prohlásila jedna z prvních gólmanek v NHL, „já stíhám oboje během jediného večera!”

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Blackjack
Tipy na zajímavé weby
Belgium
Doporučené odkazy
Obrázky a kliparty nejen na plochu PC
Partnerské weby
Fotbalista Zlatan Ibrahimović
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.