Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Tipy na zajímavé weby, technika, zábava, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Akční gamesky, Deskovky, Oblíkačky, Omalovánky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Logické hry, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Arkády a plošinovky apod.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky apod.

Nejhranější online hry zdarma

Běžte na nejhranější online hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: č, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, odkaz, Státní prapory všech zemí, Obrázky k jmeninám, přáníčka k svátku, Obrázky a kliparty zdarma, Super online kvízy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Historie a použití omalovánek v USA, humor, Super online kvízy, Super online flash hry, pro dospělé

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Novinář, Francouz, Náboženství, Maršál, Prezidenti USA, Podnikatelé, Scénárista, Čech, Američané, Zlatý slavík, Kladno, New York Rangers, Gymnasté, Exilový prezident, Charta 77, Poslanec, Poprava, Mim, Císař, Ital, Vládce, Svatý, Miliardář, Avangard Omsk, Manýrismus, Historik, Spisovatel, Překladatel, Vrah, Hejtmani, Upálen, Ministr zahraničí, Herec, Esejista, Boston Bruins, Hejtman apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Keywords:Obrázky vlajek států světa, Webové online testy zdarma, zdarma, zábava, Co je to Romulus Remus?, školství, Hry pro kluky, internet, Livre de coloriage, linky, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, multimédia

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, státy usa, zkratky krajů České republiky, měny, týmy NHL, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, geocaching, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, mezinárodní organizace, okresy České republiky apod.

Síť, technika, zábava, informace

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Myšlenky, výroky, motta, rčení, úsloví, přísloví, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, výroky, motta, rčení, úsloví, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o přátelství, citáty o bohu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o smrti, citáty o kráse, citáty o víře, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Vše o Vánocích, Grunge rock music, Dopravní značení, Online adventní magazín, zeměpis, Vlajky polských vojvodství, V, Pozadí na PC ke stažení, Hry pro kluky, cestování

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Náš tip, technika, zábava, informace

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země východní Asie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Obrázky na plochu počítače - obrázky ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. lze použít v mobilní telefon, notebook, smartphone, ultrabook, monitor, displej, počítač, tablet, obrazovka počítače, mobil, phablet a pro operační systémy BlackBerry OS, Chrome OS, Mac, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Lubuntu, Windows Me, Windows NT. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, fantasy, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, květiny, fraktály, oceán, moře, pláže, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, zvířata, sportovní wallpapery, Formule 1, ptáci. Stahujte v rozlišení 1024x768, 1920x1080 Full HD, 1920x1080, 1152x1920, 1600x900, 320x568, 1280x960, širokoúhlé 1366x768, 375x812, 1280x768, 4800x1200, 2048x1536, 412x846, 1440x960, 393x786, 2048x1080 atd.

Kameňáky, ftipy, vtípky, anekdoty, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Kameňáky, ftipy, vtípky, anekdoty, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o Bohu, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O Windows, Vtipné hádanky, O ekonomech, Frky ze života, O manželství, O Němcích, O Slovácích apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: Vlajky jednotlivých států USA, PC pozadí pro Windows, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, volný čas, Hry pro dívky online, M, Proxy server, Online biografie, životopisy osobností, internetové stránky, Obrázky, kliparty

Webové online testy zdarma

Zahrajte si webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Informace, technika, zábava, informace

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Závody aut, Brutální krvavé hry, Adventury, Karetní hry, Animace, Bojové hry, Strategie, Hry pro děti, Logické hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky a tak dále.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Strategie, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Závodní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení a podobně.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Ftipy, fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, frky

Chcete se pobavit? Ftipy, fóry, vtipy, vtipné texty, kameňáky, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O manželství, O zvířátkách, O ekonomech, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích, O Windows, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O důchodcích apod.

Klíčová slova: odkazy, K, doporučujeme, Dopravní značky, Seznam vlajek měst České republiky, Kam na výlet?, počítače, Online testy zdarma, zdroje informací, info, webové stránky, Přehled vlajek USA, Jennifer Lopez,

Několik fórů na závěr. Vtip Kříž: Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Život je to, co se stane, když vám ukradnou notebook a ztratíte telefon.

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Best web page
Partnerské weby
Bacará
Zajímavé internetové odkazy
Manchester United fotbal Anglie
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.