Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Tipy na zajímavé weby, technika, kultura, informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, věda, muži, zvířata, jídlo a nápoje, ovoce, náboženství, přístroje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, ptáci, hudba, nástroje a přístroje, symboly, ženy a dívky, hmyz, láska, květiny, mapy, Vánoce a Advent, dopravní prostředky, rostliny, nápoje atd.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Informace, technika, kultura, informace

Fórky, černý humor, frky, vtipné texty, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, frky, vtipné texty, fóry, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipy o policajtech, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, O Windows, O škole, O důchodcích, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O Somálcích, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O mužích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Bonmoty, motta, moudrosti, úsloví, aforismy, myšlenky, rčení

Slavné citáty, Bonmoty, motta, moudrosti, úsloví, aforismy, myšlenky, rčení, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o lásce, citáty o dobru, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o zlu, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o penězích od různých známých osobností.

Klíčová slova: Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vlajky amerických států USA, Online zeměpisné testy zdarma, Kliparty pro Office, Football, B, Staré hry online, info, Kdo je to Ježíšek?, Přehled státních vlajek států světa, Slovník pojmů Co je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, hyperlinky

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Náš tip, technika, kultura, informace

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Keywords:Vše o Vánocích, č, Online adventní magazín, Wallpapers na plochu PC, Vánoční dárky, Seznam souborových přípon, Stručný encyklopedický slovník, multimédia, Novoroční blahopřání mílovými kroky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online testy a kvízy zdarma, humor

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Postřehové, Akční hry, Logické, Sportovní, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry a tak podobně.

Wallpapers na zdarma PC ke stažení - obrázky na PC ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na zdarma PC ke stažení. lze použít v phablet, PC, mobilní telefon, monitor, ultrabook, displej, počítač, smartphone, tablet, mobil, notebook a pro operační systémy Android, Red Hat Linux, Linux Mint, macOS, Microsoft Windows Vista, Linux Ubuntu, Windows 7, Windows 2000, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, OSX. Wallpapery na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, zvířata, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, květiny, sportovní a závodní auta, Formule 1, vesmír, kosmos, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, fantasy, free wallpapers, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, nature - příroda, tenisté a tenistky. Zvolte si z rozměrů 2560x2048, 1152x1920, 1440x2560, 1536x2048, 1920x1280, 1600x2560, 2048x1080, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 320x568, 1024x768, 1080x1920, 4800x1200, 1440x960, 3200x1200, 1920x1200 atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sochař, Olympijský vítěz, Imitátor, Country, Habsburkové, Pittsburgh Penguins, Válka, Mluvčí, Básník, Kancléř, Dramatik, Žijící, Prezidenti, Novinář, Upálen, Královna, Herec, Zlatý slavík, Orlík, Manýrismus, Američané, Komunista, Slovák, Generalissimus, Slovenští prezidenti, První republika, Florida Panthers, Sci-fi, Skladatel, KHL, Češi, Podnikatel, Starověký Egypt, Křesťanství, Filozof, Esejista apod.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: URL, volný čas, K, Vánoční filmy přispívají k dobré náladě, kuriozity, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Vánoční stromek, Kliparty pro dokumenty, zeměpis, zajímavosti, zdarma

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako školství, věda, náboženství a křesťanství, internet, materiály, filozofie, chemie, latina, zkratky, nástroje, nápoje, rostliny, psychologie, stavebnictví, sport, lékařství a medicína, politika, fyzika, ekonomie a ekonomika, software, český jazyk, příroda, bankovnictví, nemoce atd.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako jídlo a nápoje, láska, smajlíci a emotikony, symboly, hudba, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, nástroje a přístroje, halloween, náboženství, hmyz, osobnosti a lidé, mapy, zelenina, ovoce, rostliny, ptáci, věda, zvířata, květiny, sport, Vánoce a Advent atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Klíčová slova: zdroje informací, odkaz, Prapory všech zemí světa, Juventus Turín, F, Nejlepší online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Textová přáníčka a obrázky k svátku, internet, Free game online hry, doporučujeme

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Online geografické testy zdarma bez registrace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Síť, technika, kultura, informace

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Klíčová slova: webovky, Webové online hry zdarma, internetové stránky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Free game online hry, Antistresové omalovánky, pro děti, cestování, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Obrázek sněhuláka,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Proč jsou peníze zelené? Protože je Židé sbírají, ještě než jsou zralé.

Z Moskvy na Sibiř poslali nový typ motorové pily, aby jí tam vyzkoušeli. V návodu bylo uvedeno, že by se s ní měli pokácet 200 stromů denně. Ivan tedy vyrazil do lesa, kácel celý den a pokácel 150 stromů. "Ivane Ivanoviči, to je málo. Zítra se musíš víc snažit!" Ivan kácel druhý den 170 stromů. "Ivane Ivanoviči, opravdu se musíš více snažit." Třetí den tedy opět v lese a pokácel 190 stromů. Pozvali tedy odborníka z Moskvy, ten pilu rozebral, prohlédl, složil a vyrazili do lesa. Tam pilu nahodil a Ivan na to: "Jé, ono to vrčí!"

Další odkazy:

Naše tipy
Santa k tisku
Doporučené odkazy
Vánoční stromeček
Partnerské weby
Tapety na plochu zdarma
Tipy na zajímavé weby
Kdo je to Krampus?
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.