Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Tipy na zajímavé weby, zábava, hry, vzdělávání

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Pozadí na PC zdarma ke stažení - tapety na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Pozadí na PC zdarma ke stažení. můžete využít v počítač, mobil, ultrabook, tablet, displej, smartphone, monitor, mobilní telefon, phablet, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy FreeBSD, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Mac, Windows 95, BlackBerry OS, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, SUSE Linux, Windows 10, Slackware. Počítačové tapety pro Windows z kategorií sportovní a závodní auta, květiny, armáda, válka, zbraně, fantasy, zvířata, velkoměsta a noční život, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, nature - příroda, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, flóra, stromy, ptáci. Dostupné velikosti jsou 1440x900, 3200x1200, 1152x768, 1440x960, 2048x1080, 1600x900, 1280x960, 854x480, 375x667, 640x480, 1280x768, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 1080x1920, 1080x1800, 1800x1440 atd.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, jak exportovat, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát soubory následujících typů: dokumenty, hudební audio soubory, písma, fonty, komprimace dat, video soubory, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, systémové soubory, koncovky souborů apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Klíčová slova: Online vánoční magazín, P, výukové pomůcky, Přehled formátů souborů, SMS přání k jmeninám podle jmen, Webové online testy zdarma, cestování, Pozadí na PC zdarma ke stažení, Arsenal football club, zajímavosti, pro děti, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Dopravní značení

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země Severní Ameriky, země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, země jižní Asie, státy Blízkého východu apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak přehrát, jak převést, čím zobrazit, kterak editovat, jak otevřít, čím prohlížet, jak spustit soubory těchto typů: zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, písma, fonty, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, komprimace dat, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory apod.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: různé, počítače, lékařství a medicína, zločin a právo, software, jídlo, fyzika, náboženství a křesťanství, materiály, psychologie, politika, latina, účetnictví, sport, rostliny, ekonomie a ekonomika, český jazyk, nápoje, nástroje, cestování, chemie, zkratky, stavebnictví, příroda atd.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Keywords:Databáze osobností Kdo je to?, Kliparty pro Office, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hot sexy blondes girls teens women naked images, zadarmo, Biografie slavných osobností, počítače, Sexy Milla Jovovich, F, Staré hry online, Webové online testy zdarma

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Nej hry online

Zkuste nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Akční hry, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, obecné zkratky, geocaching, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, kuriozity, Stručný encyklopedický slovník, Úspory a spoření, V, odkazy, zdarma, Tapety na plochu PC, F, Tapety na plochu PC, internetové stránky, linky

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v notebook, tablet, mobilní telefon, monitor, phablet, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobil, PC a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, OSX, Windows XP, macOS, Java ME, Windows NT, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, rostliny, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, zvířata, letadla, noční města, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, wallpapery, moře, oceány, pláže, auta, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 1366x1024, 2560x1440, 2048x1080, 375x812, 1920x1280, 360x760, 1024x600, 320x568, 1600x1200, 1440x900, 375x667, 1280x768, 1200x1920, 1280x800, 750x1334, HD 1280x720 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: fikce a fantasy, vlastnosti, nadpřirozené osoby, psychologie, politika, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, politici, poruchy, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, záliby, lékařství, podnikání a podnikatelé, sport, historie, umělci, školství, mytologie atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako smajlíci a emotikony, nápoje, ženy a dívky, hudba, hmyz, mapy, přístroje, rostliny, ptáci, ovoce, věda, auta, symboly, stavby, Vánoce a Advent, zvířata, halloween, zelenina, sport, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, osobnosti a lidé, láska atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: odkaz, Seznam přípon a koncovek souborů, školství, Sexy Kristin Kreuk, Webové html5 hry zdarma, URL, V, Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky, zeměpis, Super free web games zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší tapety na plochu zdarma. lze použít v notebook, tablet, mobilní telefon, monitor, phablet, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače, počítač, mobil, PC a pro operační systémy Slackware, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, OSX, Windows XP, macOS, Java ME, Windows NT, Lubuntu, Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, motocykly, rostliny, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, zvířata, letadla, noční města, adventní a vánoční tapety, dopravní prostředky, voda a bubliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, budovy a stavby, sportovní pozadí, wallpapery, moře, oceány, pláže, auta, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows. Dostupné velikosti jsou 1366x1024, 2560x1440, 2048x1080, 375x812, 1920x1280, 360x760, 1024x600, 320x568, 1600x1200, 1440x900, 375x667, 1280x768, 1200x1920, 1280x800, 750x1334, HD 1280x720 atd.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční koledy, vánoční přání, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Přáníčko, Vídeň, Štěstí, Advent, Vánoční tapety, Zdraví, Vánoční punč, Borovice, Lindt, Sněhulák, Tisk, Windows, Alkoholový kalendář, Drážďany, Koleda, Filmy, Svíčky, Staroměstské náměstí, Umělý vánoční stromek, Vánoční svícen, Adventní věnec, Adventní svícen, Třásně, Brno, Václavské náměstí, Vánoční koledy, Křesťanství, Rumové řezy, Papírové ozdoby, Adventní kalendář, Ostrava apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Fórky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, fóry, anekdoty, vtípky, černý humor, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O Somálcích, O důchodcích, O ekonomech, O ženách, O manželství, O Němcích, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky ze života, O Slovácích, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech apod.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nej hry online, zdroje informací, Vánoční web, info, webové stránky, Burundi, multimédia, tipy, Webové online hry zdarma, Nejlepší online hry zdarma, Ilustrace, obrázky, Super online kvízy, Manchester United fotbal Anglie, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Půjč mi auto!: Miláčku, nechceš řídit?

Nejhorší je dostat průjem v zácpě.

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Další odkazy:

FC Barcelona
Doporučené odkazy
Vlajka Pitcairnových ostrovů
Zajímavé internetové odkazy
Vlajka Barbadosu
Naše tipy
World countries and flags
Partnerské weby
Film Avatar 1,2
Tipy na zajímavé weby
Britney Spears

Děkujeme vám za vaši návštěvu.