Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Naše tipy, cestování, zábava i hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezident USA, Kněz, Česká královna, Angličané, Producent, Boston Bruins, Florida Panthers, Philadelphia Flyers, Zpěvák, Prezidenti ČR, Poslanec, Faraon, Mluvčí, ČSSD, Slovák, Stoletá válka, Vojáci, Zlatý slavík, Novinář, Maršál, Zavražděn, Hokejisté, Prezident, Ekonom, KHL, Ministři, Královna, Antropolog, Státník, Poslanci, Kladno, Rock ‚n‘ Roll, Textařka, Pittsburgh Penguins, Egypt, Francouz apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Vánoční magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lindt, Advent, Štědrý den, Vánoční filmy, Vánoční světýlka, Smrk, Jarmark, Václavské náměstí, Šišky, Květiny, Sám doma, Vánoční stromek, Neviňátko, Kuba, Kinder, Vinná klobása, Vídeň, Pozadí, Píseň, Jingle Bells, Striezelmarkt, Keramika, Samolepky, Mrazík, Písnička, Jedle, Tiskárna, Jmenovky, Linux, Betlém, Jmenovka apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Klíčová slova: tipy, Vlajky států USA, Přehled formátů souborů, počítače, Přání ke kulatému výročí, Onlinovky zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, webovky, Zlatan Ibrahimović futbolista sueco de ascendencia bosnio-croata, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Superhry a hry online zdarma, V, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Motta, bonmoty, úsloví, moudrosti, hlášky, myšlenky, rčení

Slavné citáty, Motta, bonmoty, úsloví, moudrosti, hlášky, myšlenky, rčení, . Mj. na webu naleznete citáty o svobodě, moudra o dětech, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o manželství od různých známých osobností.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Informace, cestování, zábava i hry

černý humor, fórky, vtipy, ftipy, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, vtipy, ftipy, kameňáky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o blondýnách apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, filozofie, matematika, chemie, účetnictví, nemoce, hardware, počítače, rostliny, stavebnictví, literatura, fyzika, věda, politika, technika, lékařství a medicína, internet, zločin a právo, různé, latina, český jazyk, nástroje, software, bankovnictví atd.

Keywords:Vánoční magazín, školství, Životopisy slavných osobností, zajímavosti, Obrázky k svátku, přání k jmeninám, internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Přehled zkratek a akronymů, Arsenal FC England, webové stránky, hyperlinky, cestování

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Tapety na plochu PC - full HD tapety ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v mobil, počítač, mobilní telefon, monitor, PC, smartphone, obrazovka počítače, displej, notebook, tablet, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows NT, Red Hat Linux, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Linux Mint, Android, Windows XP. Obrázky na PC ke stažení z kategorií Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, wallpapery, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, noční města, motorky, motocykly, květiny, kytky, psi a štěňátka, letadla, vesmír, planety, galaxie, zvířata, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, hudební tapety, rostliny, voda a bubliny, jídlo a nápoje, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně. Zvolit si můžete rozměry Full HD 1080x1920, 800x1280, 750x1334, 2560x2048, 1280x768, 1600x900, 1440x900, hi res 2560x1920, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 360x640, 1600x1200, 1920x1280, 1920x1080 Full HD, 1440x960, 375x667 atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, věda, ovoce, náboženství, smajlíci a emotikony, hmyz, mapy, muži, sport, zvířata, květiny, přístroje, Vánoce a Advent, láska, symboly, hudba, halloween, osobnosti a lidé, rostliny, zelenina, jídlo a nápoje, stavby, ptáci atd.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: linky, Webové online testy zdarma, č, Obrázky k jmeninám, zdarma, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, World Flags, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Dopravní značení, M

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štóla, Vánoční svíčky, Film, Vánoční světýlka, Tapeta, Jmenovky, Německy, Papírové ozdoby, Filmy, Kinder, Keramika, K Vytisknutí, Keramický adventní věnec, Wallpaper, Vánoční dekorace, Zima, Atmosféra, Přáníčko, Anglicky, Vídeň, Pozadí, Koledy, Jmelí, Vánoční stromek, Slámový adventní věnec, Perníčky, Umělý vánoční stromek, Francouzsky, Schleich, bezlepkové cukroví, Václavské náměstí apod.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Logické hry, Akční gamesky, Omalovánky, Adventury apod.

Obrázky na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, notebook, mobilní telefon, PC, počítač, phablet, tablet, mobil, monitor, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Windows 2000, Slackware, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows XP, Android, SUSE Linux, Red Hat Linux, macOS. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, tenisté a tenistky, free wallpapers, ptáci, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, motorky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, Formule 1, velkoměsta a noční život, květiny. Zvolit si můžete rozměry 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 768x1024, 1440x960, 1366x1024, 360x720, 800x600, 393x786, 2560x2048, 750x1334, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 1440x900, 2560x1440, Full HD 1080x1920 atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, ftipy, frky

Chcete se pobavit? Vtípky, vtipy, anekdoty, kameňáky, ftipy, frky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Vtipy o doktorech, O Windows, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O ženách, Vtipy o policajtech, O mužích, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipné hádanky, Vtipy o cikánech, O Němcích, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, Frky ze života, O ekonomech, O Chucku Norrisovi apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Onlinovky zdarma

Běžte na onlinovky zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Akční hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Bojové hry, Logické hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Adventury, Postřehové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Střílečky, Závody aut a tak dále.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Také doporučujeme: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. doporučujeme pro obrazovka počítače, počítač, smartphone, PC, phablet, tablet, mobilní telefon, notebook, displej, monitor, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, macOS, OSX, Windows Me, FreeBSD, Mac, Linux Fedora, Red Hat Linux, Linux Mint, Windows Server 2012. Wallpapers na plochu PC z kategorií 3D a Abstraktní, adventní a vánoční tapety, voda a bubliny, psi a štěňátka, sportovní pozadí, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, wallpapery, dopravní prostředky, příroda, krajina, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, auta, květiny, kytky, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Vyberte si rozměr z 768x1024, 320x568, 1440x960, Full HD 1080x1920, 1280x854, HD 1280x720, 2048x1080, 750x1334, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768, 1536x864, 1680x1050, 854x480, 1024x768, 1600x2560, 1152x1920 atd.

Klíčová slova: zeměpis, Biografie slavných osobností, multimédia, Canada Flag, Přehled zkratek a akronymů, Stručný encyklopedický slovník, Webové online hry zdarma, Vánoční omalovánky k tisku, Vlajky amerických států USA, URL, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Štóla, Vánoční svíčky, Film, Vánoční světýlka, Tapeta, Jmenovky, Německy, Papírové ozdoby, Filmy, Kinder, Keramika, K Vytisknutí, Keramický adventní věnec, Wallpaper, Vánoční dekorace, Zima, Atmosféra, Přáníčko, Anglicky, Vídeň, Pozadí, Koledy, Jmelí, Vánoční stromek, Slámový adventní věnec, Perníčky, Umělý vánoční stromek, Francouzsky, Schleich, bezlepkové cukroví, Václavské náměstí apod.

Superhry a hry online zdarma

Zkuste superhry a hry online zdarma . Naleznete zde Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Strategické onlinovky, Deskovky, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Logické hry, Akční gamesky, Omalovánky, Adventury apod.

Obrázky na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Také doporučujeme: Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, notebook, mobilní telefon, PC, počítač, phablet, tablet, mobil, monitor, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy OSX, Windows 2000, Slackware, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Linux Mint, Windows XP, Android, SUSE Linux, Red Hat Linux, macOS. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní wallpapery, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, nature - příroda, tenisté a tenistky, free wallpapers, ptáci, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, motorky, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, Formule 1, velkoměsta a noční život, květiny. Zvolit si můžete rozměry 3200x1200, 1920x1080 Full HD, 768x1024, 1440x960, 1366x1024, 360x720, 800x600, 393x786, 2560x2048, 750x1334, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 1440x900, 2560x1440, Full HD 1080x1920 atd.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, hudba, symboly, zvířata, láska, dopravní prostředky, halloween, Vánoce a Advent, nápoje, auta, přístroje, květiny, smajlíci a emotikony, muži, sport, ženy a dívky, mapy, věda, ptáci, hmyz, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Klíčová slova: weby, Vánoční magazín, M, Vlajky měst a obcí České republiky, V, Svátky, jmeniny, kalendář, volný čas, Přehled států světa a jejich vlajek, Dopravní značení, Obrázky na PC ke stažení, internetové stránky, Online web Hry zdarma bez registrace, Luis Alberto Suárez futbolista uruguayo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Přání: "Ať žije vláda! Ale za svoje."

Víš, jak se dělí komunisti v Africe? No přece mačetou.

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Další odkazy:

Beyoncé Knowles
Tipy na zajímavé weby
Wallpapers na plochu PC
Doporučené odkazy
Velikonoce, pozadí na plochu, omalovánky
Partnerské weby
Online obrázky k vybarvení
Zajímavé internetové odkazy
Grunge hudební styl
Naše tipy
Pizza, ingredience, druhy, recepty

Děkujeme vám za vaši návštěvu.