Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Naše tipy, cestování, hry a informace

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Informace, cestování, hry a informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa atd.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, č, zábava, Online hry pro děti zdarma, Obrázky a kliparty nejen na plochu, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Lucy Liu, weby, multimédia, Dopravní značení, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Obrázky ke stažení - full HD tapety na PC zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky ke stažení. lze použít v obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, ultrabook, monitor, počítač, phablet, notebook, tablet, smartphone, PC a pro operační systémy OSX, FreeBSD, Windows 95, Slackware, BlackBerry OS, Android, Microsoft Windows Vista, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, macOS. Tapety do mobilu jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, wallpapery, voda a bubliny, letadla, hudební tapety, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, motorky, motocykly, noční města, rostliny, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, příroda, krajina, budovy a stavby, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1440x900, 1280x768, 2560x2048, 768x1024, 1920x1200, hi res 2560x1920, 854x480, 1366x1024, 1280x800, 1600x1200, 1536x2048, Full HD 1080x1920, 1440x2560, 1152x768, 1800x1440, 640x480 atd.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Pak zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční filmy, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Historické ozdoby, Jingle Bells, Jmenovky, Lego, Vánoční stromeček, Jedle, Obrazovka, Kinder, Nový rok, Jmelí, Vánoční svařák, Advent, Umělý vánoční stromek, Vánoce, K Tisku, Rumové řezy, Vánoční ozdoby, K Vytištění, Vánoční tapety, Televize, Bramborový salát, Vinná klobása, Pozadí, Popelka, Keramika, Ohňostroj, Wallpaper, Omalovánky, Ježíš Kristus, Skleněné ozdoby, Samolepky apod.

černý humor, vtipy, fórky, kameňáky, vtípky, fóry

Chcete se uvolnit? černý humor, vtipy, fórky, kameňáky, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Frky o tchýních, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Somálcích, O ženách, O ekonomech, O mužích, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o cikánech, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O manželství, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Bohu apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, doporučujeme, pro děti, zajímavosti, Pozadí na plochu květiny, V, F, Biografie známých osobností, Luis Suárez, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Online geografické testy zdarma bez registrace, kuriozity

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Náš tip, cestování, hry a informace

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Hry pro nejmenší online, počítače, Přání ke kulatému výročí, Online testy zdarma, Nejhranější online hry zdarma, cestování, Obrázky k svátku, obrázková přání, M, Wallpapers na PC, č, URL

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Pro dívky, Závodní, Logické, parkování - parkovačky a podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat následující typy souborů: spustitelné soubory, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, systémové soubory, hudební audio soubory, písma, fonty, internet a web, koncovky souborů, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: obecné zkratky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: školství, Nejlepší hry pro dívky, volný čas, Panama, webové stránky, Tapety na plochu PC, Seznam zkratek a akronymů, Wallpapers na plochu, Ilustrační obrázky, Pozadí na PC, Webové online hry zdarma

Nejhranější online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Velikonoční hry, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Pro dívky, Závodní, Logické, parkování - parkovačky a podobně.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Síť, cestování, hry a informace

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Fórky, černý humor, vtípky, vtipné texty, frky, kameňáky

Potřebujete se naladit? Fórky, černý humor, vtípky, vtipné texty, frky, kameňáky. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipy o cikánech, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O ženách, O Němcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O gayích a homosexuálech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O škole, O ekonomech, Frky ze života, O Somálcích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O důchodcích apod.

Webové online hry zdarma

Zapařte si webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Střílečky, Adventury, Akční hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Bojové hry, Animace, Strategie, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry a tak dále.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, info, Světové vlajky, Přehled přípon a koncovek souborů, tipy, Sharon Stone, humor, Státní prapory, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online vánoční magazín, Online biografie, životopisy osobností, zdroje informací, Obrázky k jmeninám, veršovaná přáníčka k svátku,

Jeden fór na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Další odkazy:

Naše tipy
Manchester United F.C.
Partnerské weby
Arsenal Football sepak bola
Zajímavé internetové odkazy
Texty přání k svátku podle jmen
Tipy na zajímavé weby
Obrázky ke stažení na plochu
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.