Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Pozadí na plochu počítače - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na plochu počítače. jsou vhodná pro obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, tablet, počítač, mobil, PC, displej, monitor, smartphone, phablet a pro operační systémy Chrome OS, FreeBSD, Windows 10, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows Server 2012, SUSE Linux, Android, Linux Ubuntu, Linux Fedora, Windows 2000. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, voda a bubliny, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, květiny, kytky, noční města, příroda, krajina, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, operační systémy, Windows, rostliny, dopravní prostředky, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, letadla, moře, oceány, pláže. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 1152x768, 1536x864, 1080x1800, 1800x1440, 2560x1600, hi res 2560x1920, 1440x2560, 1280x960, 1920x1200, 1152x864, HD 1280x720, 1200x1920, 1280x1024, 2560x1440 atd.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní hry, Postřehové hry, Akční hry, Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Logické hry, Bojové hry, Strategie, Hry pro dva hráče, Hry pro děti a tak dále.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: Wallpapers na plochu PC, F, Nejlepší hry pro dívky, Seznam přípon a koncovek souborů, Hot sexy blondes girls teens women naked images, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, zdarma, Vánoční pozadí na plochu PC, mobilu a tabletu zdarma ke stažení, výukové pomůcky, Městské a obecní prapory obcí ČR, zadarmo, linky

Rčení, úsloví, aforismy, myšlenky, přísloví, hlášky, motta

Citáty slavných, Rčení, úsloví, aforismy, myšlenky, přísloví, hlášky, motta, . Naleznete zde citáty o rozumu, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o nenávisti, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o odvaze, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: státy usa, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, měny, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, týmy NHL, mezinárodní organizace, země EU, hudební zkratky apod.

Mezi naše partnerské projekty patří Slovník pojmů Co je to?, který aktuálně nabízí přes 11000 stručných definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, chemie, práva, ekonomie, politiky, literatury, českého jazyka, školství apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kansas, Michigan, Rhode Island, Illinois, Oklahoma, Severní Dakota, Connecticut, Washington, Kentucky, Tennessee, Západní Virginie, Maryland, Mississippi, Wisconsin, Ohio, Alabama, Florida, Havaj, Arkansas, Idaho, Jižní Dakota, Montana, Texas, Iowa, Nové Mexiko, Minnesota atd.

Keywords:odkaz, Slovník pojmů Co je to?, R, tipy, Nicaragua, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, doporučujeme, Nejlepší školní testy a kvízy, Paris Saint-Germain PSG, cestování, Online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, země východní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: software, filozofie, různé, bankovnictví, školství, nemoce, cestování, chemie, lékařství a medicína, internet, zkratky, sport, technika, psychologie, jídlo, latina, stavebnictví, náboženství a křesťanství, počítače, nástroje, český jazyk, ekonomie a ekonomika, věda, literatura atd.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Klíčová slova: internet, Přehled vlajek USA, Přehled formátů souborů, Tichá noc, Světové vlajky, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značení, Vánoční svíčky, odkazy, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, Super online kvízy

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, sport, nástroje a přístroje, muži, hudba, jídlo a nápoje, ptáci, mapy, rostliny, symboly, dopravní prostředky, ovoce, nápoje, zelenina, květiny, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, osobnosti a lidé, zvířata, Vánoce a Advent, přístroje, hmyz atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako světoví i domácí politici, významné osobnosti, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Hejtman, Pedagog, Prezidenti, Hokejisté, Druhá světová válka, Vrah, Válka, Francie, Brno, Rakousko-Uhersko, Čeští králové, Američané, Ministr, New York Rangers, Máj, Nežijící, Rétorika, Skladatel, Francouz, Ministři, Zpěvačka, NHL, Císař, Voják, Rock ‚n‘ Roll, Zpěvačky, Prezidenti USA, Hejtmani, Generalissimus, Washington Capitals, Kněz, Teolog, Vůdce, Maršál, Svatý, Trenérka apod.

Dopravní značení

Jste řidič? Umíte dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky, polských vojvodství atd.

Klíčová slova: webovky, Online hry zdarma, volný čas, Cedulky a jmenovky na vánoční dárky k vytisknutí zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Webové online testy zdarma, Sao Tome and Principe, multimédia, Full HD wallpapery ke stažení, zábava

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, sport, nástroje a přístroje, muži, hudba, jídlo a nápoje, ptáci, mapy, rostliny, symboly, dopravní prostředky, ovoce, nápoje, zelenina, květiny, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, osobnosti a lidé, zvířata, Vánoce a Advent, přístroje, hmyz atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Vlajky států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Aljaška, Oklahoma, Iowa, Vermont, Colorado, Nové Mexiko, Severní Karolína, New Hampshire, Utah, Tennessee, Pensylvánie, Arkansas, Virginie, Missouri, Západní Virginie, Jižní Dakota, Idaho, Montana, Kansas, Ohio, Florida, Massachusetts, Maine, Arizona, New York atd.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Logické, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: kuriozity, humor, Vlajky měst České republiky, zajímavosti, Online hry zdarma, Recepty na vánoční cukroví, Free game online hry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, info, Dopravní značení, pro dospělé, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Vánoční výzdoba má mnoho podob,

Několik fórů na závěr. Vtip Mrtvý otec: Přijde na útvar zpráva, že vojínovi Novákovi zemřel otec. Důstojník si říká, že mu to musí říct nějak taktně, a tak svolá celou jednotku, postaví je všechny do haptáku a praví: "Vojíni, kteří mají otce, tři kroky vpřed! Kam se sakra cpete, Novák?!"

Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Naše tipy
Tipy na vánoční dárky
Partnerské weby
Free hry
Tipy na zajímavé weby
Vánoční tapety na plochu
Doporučené odkazy
Vánoční ozdoby
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.