Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Naše tipy, hry, cestování, všeobecné informace

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní provozní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky apod.

Klíčová slova: Pozadí na PC zdarma ke stažení, webové stránky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, počítače, Kazakhstan, Vlajky měst České republiky, cestování, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma, odkaz, Seznam zkratek a akronymů, Seznam vlajek amerických států, Životopisy osobností

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, jak převést, čím zobrazit, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, v čem upravit, jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat soubory z následujících kategorií: internet a web, koncovky souborů, hudební audio soubory, písma, fonty, dokumenty, video soubory, spustitelné soubory, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat, grafiku, šablony dokumentů apod.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností z řad sportovců, herců, umělců, politiků, panovníků a dalších. Webové stránky dále obsahují popis současných i zaniklých profesí, lidských vlastností, poruch a nemocí.

Keywords:K, Kliparty pro Office, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Členské země americké federace, Warez, Online hry zdarma, pro děti, kuriozity, Athletic Bilbao, F, tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Pozadí na PC zdarma ke stažení - pC pozadí pro Windows

Máme pro Vás tip! Zkuste Pozadí na PC zdarma ke stažení. vhodné pro počítač, tablet, PC, obrazovka počítače, phablet, displej, monitor, notebook, smartphone, mobilní telefon, ultrabook a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 10, Windows XP, Lubuntu, Java ME, Windows 98, BlackBerry OS, Slackware, Windows 7, Red Hat Linux, Windows Me. Full HD pozadí ke stažení z kategorií vesmír, kosmos, fraktály, květiny, zvířata, sportovní wallpapery, nature - příroda, armáda, válka, zbraně, ptáci, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, Formule 1, flóra, stromy, free wallpapers, fantasy, širokoúhlé Full HD widescreen. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200, 1440x2560, 1600x900, 1440x960, 1920x1080, 1366x1024, 1280x768, 1600x900, 1280x960, 640x480, 1440x900, 2048x1536, 360x720, 800x600 atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Obrázky na PC ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro tablet, PC, mobil, phablet, počítač, smartphone, notebook, displej, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows Me, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows XP, Windows 95, Windows 7, OSX, macOS, Windows 10 Mobile. Pozadí na tablet jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní pozadí, hudební tapety, motorky, motocykly, wallpapery, voda a bubliny, rostliny, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, budovy a stavby, operační systémy, Windows, zvířata, květiny, kytky, letadla, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina. Zvolte si z rozměrů širokoúhlé 1366x768, 1920x1280, 1024x600, 1600x900, 1920x1440, 320x568, 1600x2560, 2048x1536, 1080x1800, 1536x2560, 1440x960, 1280x768, 1200x1920, 360x640, 768x1024, 1440x900 atd.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Karetní hry, Logické, Postřehové, Relaxační onlinovky, Sportovní, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: pro dospělé, výukové pomůcky, URL, Co je to GFE?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zadarmo, Webové online testy zdarma, Úspory vody, tepla, eletřiny, Online hry zdarma, Hry pro dívky online, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zábava

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Vtipné texty, fóry, vtípky, vtipy, ftipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtipné texty, fóry, vtípky, vtipy, ftipy, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, O ženách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O škole, O ekonomech, O Somálcích, Vtipné hádanky, Vtipy o policajtech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O důchodcích apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Vánoční magazín, multimédia, zeměpis, Arsenal Football sepak bola, Prapory všech zemí světa, volný čas, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky států Oceánie, Obrázky na PC ke stažení, Webové html5 hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

úsloví, hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy, motta, rčení

Citáty slavných, úsloví, hlášky, myšlenky, moudrosti, aforismy, motta, rčení, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o bohu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o víře, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o lži, přísloví o naději od různých známých osobností.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Klíčová slova: internet, info, Nejlepší zeměpisné kvízy, ú, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Poker, V, odkazy, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online testy zdarma bez registrace, zajímavosti, zdroje informací, ChristianMingle,

Několik fórů na závěr. Vtip Co bychom pro děti neudělali...: Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázky k svátku, přání k jmeninám
Naše tipy
Tapety na plochu Automobily
Partnerské weby
Tenis wallpapers
Tipy na zajímavé weby
Plenty of Fish
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.