Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Odkazy na jiné stránky

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste webové online testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Běžte na online hry pro děti zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Adventury, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Deskovky, Farmářské hry, Střílecí hry, Auta a závodní, Oddechové hry, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Sportovní gamesy, Hry s koňmi, Akční gamesky apod.

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry pro děti zdarma . Naleznete zde Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Strategie, Logické, Střílečky, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Karetní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Závodní a podobně.

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty zdarma ke stažení. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, věda, ženy a dívky, ptáci, láska, jídlo a nápoje, sport, zelenina, mapy, ovoce, symboly, hudba, náboženství, zvířata, smajlíci a emotikony, nápoje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, hmyz, muži, osobnosti a lidé, dopravní prostředky atd.

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Vyzkoušejte online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové, Logické, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, státy usa, zkratky krajů České republiky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, obecné zkratky, firmy a společnosti, země EU, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, hudební zkratky, měny, fyzikální jednotky, týmy NHL, okresy České republiky, mezinárodní organizace apod.

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, anekdoty, fóry, vtipné texty, vtípky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, Frky ze života, O Slovácích, O škole, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o policajtech, O Somálcích apod.