Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, jak vytvořit, kterak editovat, čím prohlížet, v čem spustit, jak otevřít, čím zobrazit, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak přehrát soubory následujících typů: koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, obrazy disků, internet a web, dokumenty, hudební audio soubory, video soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory apod.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie apod.

Síť, technika, kultura, informace

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Klíčová slova: školství, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, internetové stránky, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, K, Skvělé hry online zdarma, Vlajky států USA, Obrázky k svátku, obrázková přání, Obrázky vlajek měst ČR, Dopravní značení, multimédia, zdarma

Myšlenky, bonmoty, motta, moudrosti, přísloví, rčení, aforismy

Citáty slavných osobností, Myšlenky, bonmoty, motta, moudrosti, přísloví, rčení, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o člověku, moudra o dětech, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o penězích, citáty o lži, citáty o životě, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o zdraví, citáty o rozumu, citáty o odvaze, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Střílečky, Strategie, Karetní, Velikonoční hry, Závodní, Logické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky, Klasické a podobně.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Animace, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Karetní hry, Logické hry, Akční hry, Střílečky, Brutální krvavé hry, Strategie, Adventury, Závody aut, Bojové hry a tak dále.

Keywords:Přehled zkratek a akronymů, Tapety na PC ke stažení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, volný čas, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, hyperlinky, zajímavosti, zábava, Rulet Roulette, Online vánoční webzine, Super online hry zdarma, Obrázky a kliparty zdarma

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií geocaching, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, okresy České republiky, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, státy usa, firmy a společnosti, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, týmy NHL, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Hry pro nejmenší online

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší online . Naleznete zde Závody aut, Střílečky, Karetní hry, Bojové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Animace, Brutální krvavé hry, Strategie, Hry pro děti, Akční hry a tak dále.

Náš tip, technika, kultura, informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak exportovat, jak importovat, kterak editovat, čím zobrazit, čím prohlížet, v čem spustit, v čem upravit, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít soubory následujících typů: internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, písma, fonty, video soubory, hudební audio soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Klíčová slova: info, Free game online hry, webové stránky, Isla Fisher fotky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky spojených států amerických, Online hry zdarma, Bezlepkové vánoční cukroví, pro děti, internet, Nejlepší školní testy a kvízy, F

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Informace, technika, kultura, informace

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj apod.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Online životopisy, biografie - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Esejista, Ministři, Filozof, Country, KHL, Olympijští vítězové, Archivář, Miliardáři, Žijící, První republika, Ministr zahraničí, Renesance, Poslanci, Vládce, Normalizace, Podnikatelé, Angličané, Státník, Olympiáda, Avangard Omsk, New Jersey Devils, Generalissimus, Překladatel, Čech, Prezidenti, Císař, Hokejisté, Rock ‚n‘ Roll, Básníci, Poprava, Faraon, Američané, Rétorika, Slovenští prezidenti, Podnikatel, Boston Bruins apod.

Klíčová slova: tipy, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, kuriozity, Slané vánoční pečivo, Hry pro nejmenší online, F, Stručný slovník pojmů a termínů, Lionel Messi, calciatore argentino, ú, Ilustrační obrázky, cestování

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Tapety na PC ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na PC ke stažení. doporučujeme pro phablet, ultrabook, PC, mobil, monitor, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, notebook, displej, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10 Mobile, Windows 7, Windows NT, OSX, Windows Server 2012, Microsoft Windows 8, Windows 95, Android, SUSE Linux, Windows 98. Tapety na plochu PC jsou rozdělené kategorií: moře, oceány, pláže, budovy a stavby, hudební tapety, příroda, krajina, voda a bubliny, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, rostliny, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, auta, zvířata, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, květiny, kytky, wallpapery, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní. Stahujte ve velikostech 800x1280, 2048x1080, 2560x1440, 1280x800, 1280x1024, 1536x2560, 1080x1800, 393x786, 375x812, 1024x600, 360x640, 768x1024, 1152x864, 412x846, 1680x1050, 1920x1080 Full HD atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Vlajky spojených států amerických

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Nové Mexiko, Vermont, Illinois, Louisiana, New Hampshire, Montana, Oklahoma, Wyoming, Maine, Virginie, Tennessee, Idaho, Severní Karolína, Connecticut, Texas, Aljaška, Kansas, Indiana, Florida, Nevada, New York, Rhode Island, Západní Virginie, Iowa, Arkansas, Minnesota atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Vše o Vánocích, Prapory regionů a království, Stručný encyklopedický slovník, humor, Azumi Kawashima, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, počítače, Seznam zkratek a akronymů, zeměpis, zadarmo, Super online flash hry, Vánoce symbol klidu, míru a pohody, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Pozdrav: Děda potká na poli mládence a srdečně ho zdraví: „Dej vám Pán Bůh, dobrý muži.” „Kéž by dal,” řekne mladík medovým hláskem.

Ta vodka chutná jako ředidlo.

Zvířátka jedou na dovolenou. Lišák s milenkou, osel s manželkou, vůl s celou rodinou, kanec sám a čeká, která svině se k němu přidá.

Další odkazy:

Ozdobený vánoční stromeček
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Santa se sobem
Odkazy na užitečné webové stránky
Šinga
Naše tipy na užitečné weby
Tipy na vánoční dárky pro děti i dospělé
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vánoční kliparty
Linky na partnerské weby
Co je to Romulus Remus?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.