Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Seznam souborových přípon

Vyčerpávající Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, jak exportovat, jak přehrát, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, šablony dokumentů, písma, fonty, spustitelné soubory, video soubory, systémové soubory, obrazy disků, internet a web, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, dokumenty apod.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, Online adventní magazín, F, zábava, Tapety na plochu Velikonoce, pro dospělé, webové stránky, Vlajky měst a obcí České republiky, Tipy na vánoční výzdobu, Super online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, láska, sport, auta, halloween, mapy, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, rostliny, květiny, nástroje a přístroje, věda, přístroje, nápoje, symboly, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, hmyz, stavby, hudba, zvířata, dopravní prostředky, Vánoce a Advent atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako dodatkové tabulky, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení apod.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Závodní, Logické, Karetní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Sportovní, Hry na vaření a smažení a podobně.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií nápoje, politika, lékařství a medicína, zkratky, chemie, filozofie, nástroje, nemoce, bankovnictví, psychologie, materiály, kultura, český jazyk, účetnictví, rostliny, sport, cestování, náboženství a křesťanství, jídlo, software, literatura, různé, internet, příroda atd.

Keywords:zadarmo, Stručný encyklopedický slovník, weby, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Online hry zdarma, Wallpapery na PC ke stažení, internetové stránky, Webové online hry zdarma, Athletic Bilbao club, multimédia, Databáze osobností Kdo je to?, Pozadí na plochu PC

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Bonmoty, přísloví, aforismy, myšlenky, moudrosti, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Bonmoty, přísloví, aforismy, myšlenky, moudrosti, moudra, výroky, z kategorií citáty o ženách, citáty o nenávisti, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o bohatství, moudra o dětech, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC ke stažení, Online adventní magazín, internet, Tara Reid, Online zeměpisné testy zdarma, výukové pomůcky, V, Vlajky zemí Blízkého východu, Státní vlaječky, prapory, pro děti, humor, Vlajky měst České republiky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, osobnosti, vlastnosti, mytologie, podnikání a podnikatelé, umělci, státní správa, filozofie, politika, národnost, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, věda, rodinné vztahy, historie, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, politici, profese a zaměstnání, lékařství, nadpřirozené osoby atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Obrázky na PC ke stažení - obrázky ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v mobil, phablet, ultrabook, obrazovka počítače, tablet, monitor, PC, smartphone, počítač, notebook, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, FreeBSD, macOS, Slackware, SUSE Linux, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Mac, Linux Xubuntu, Linux Ubuntu, Windows XP. PC pozadí pro Windows jsou rozdělené kategorií: Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, hudební tapety, operační systémy, Windows, květiny, kytky, letadla, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, wallpapery, vesmír, planety, galaxie, noční města, rostliny, jídlo a nápoje, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, auta, vojenské Army tapety a zbraně. Mnoho verzí a velikostí jako 2048x1080, 412x846, hi res 2560x1920, 1536x2560, 1536x2048, 1280x1024, 1920x1280, 750x1334, 1920x1200, 1200x1920, 2560x1600, 1152x1920, 375x667, 2560x1440, 1024x600, 1920x1440 atd.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Logické, Bojové gamesy, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Postřehové, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Klíčová slova: tipy, zdarma, info, Sobi k vybarvení, volný čas, URL, doporučujeme, Zahrajte si vánoční online hru Hopsající Santa, č, Přehled zkratek a akronymů, Dopravní značky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, osobnosti, vlastnosti, mytologie, podnikání a podnikatelé, umělci, státní správa, filozofie, politika, národnost, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, věda, rodinné vztahy, historie, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, poruchy, politici, profese a zaměstnání, lékařství, nadpřirozené osoby atd.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, geocaching, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, státy usa, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční stromek, Kavkazská jedle, Vánoční koule, Vánoční světýlka, Umělý vánoční stromek, Recepty, Vídeň, Korálky, Adventní kalendář, Tablet, Skleněné ozdoby, Lego, Vánoční trhy, Vídeňský punč, Ježíš Kristus, Blahopřání, Vánoční koledy, Keramika, Kinder, Vánoční prostírání, Řetězy, Lindt, Text, Jarmark, K Tisku, Silvestr, Borovice, Nový rok, Slámový adventní věnec, Bůh, Husarské knoflíky apod.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: Nejlepší online hry zdarma, zajímavosti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Dopravní značky, zdroje informací, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, cestování, B, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Online testy zdarma bez registrace, Nejlepší online hry zdarma, F, Obrázky na plochu Velikonoce, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Bez obav!: Neboj, není nabitá!

Blondýna: Dnes už nevěřím ničemu. Otevřela jsem dveře s nápisem Muži a byl tam jen záchod.

Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Další odkazy:

Ježíšek nebo Santa?
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám
Naše tipy
Ó, svatá dobo vánoční
Partnerské weby
Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty
Doporučené odkazy
Charlize Theron
Tipy na zajímavé weby
Omalovánka Santa se sobem

Děkujeme vám za vaši návštěvu.