Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Informace, všeobecné informace zdarma

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Klíčová slova: internetové stránky, multimédia, Online adventní magazín, Webové html5 hry zdarma, Full-HD tapety na pozadí PC, pro děti, počítače, Dopravní značky, Otevřený formát, webovky, Přehled zkratek a akronymů, Přehled formátů souborů, Vlajky států obrázků

Životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Poslanci, Rakousko-Uhersko, Životopis, Podnikatel, Poprava, Gymnasté, Rock ‚n‘ Roll, Poslanec, Novinář, Křesťanství, Charta 77, Maršál, Mluvčí, Slováci, Zpěvák, Básník, Česká královna, Dramatik, Zavražděn, Vojevůdce, Královna, Hudebnice, Válka, Hokejisté, ČSSD, Imitátor, Prezidenti, Upálen, Pedagog, Esejista, Vůdce, Boston Bruins, Normalizace, Diplomat, Brno, Florida Panthers apod.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Naštval vás manžel, přítel, syn, otec, děda, kolega nebo spolužák? Přečtěte si vtipy o mužích a určitě se vám uleví :-)

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, země EU, internetové domény 1. řádu, geocaching, politické strany a hnutí, státy usa, týmy NHL, měny apod.

Keywords:linky, odkaz, Skvělé hry online zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kate Moos, kuriozity, V, cestování, Online hry zadarmo, webové stránky, zadarmo, volný čas

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Karetní hry, Akční hry, Postřehové, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

úsloví, hlášky, přísloví, aforismy, moudra, rčení, výroky

Slavné citáty, úsloví, hlášky, přísloví, aforismy, moudra, rčení, výroky, z kategorií citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o neštěstí, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o lásce, citáty o štěstí, citáty o bohu, moudra o dětech, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o člověku od různých známých osobností.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Hry pro děti, Akční hry, Relaxační hry, Logické hry, Závody aut, Pro dívky, Strategie, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Karetní hry, Animace a tak dále.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Klíčová slova: F, výukové pomůcky, odkazy, Online omalovánky, internet, humor, weby, Pozadí se zvířátky na PC, zajímavosti, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Prapory regionů a království, Pozadí na tablet

Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete cizí jazyky, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: fyzika, zkratky, počítače, kultura, ekonomie a ekonomika, psychologie, bankovnictví, nemoce, internet, stavebnictví, chemie, sport, literatura, politika, cestování, matematika, hardware, nápoje, nástroje, latina, školství, příroda, různé, jídlo atd.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Pozadí na tablet - tapety na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na tablet. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, smartphone, displej, PC, phablet, notebook, obrazovka počítače, tablet, monitor, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, macOS, Lubuntu, Mac, Android, Red Hat Linux, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Linux Fedora, Linux Mint. Obrázky na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako příroda, krajina, rostliny, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, psi a štěňátka, květiny, kytky, Roztomilá zvířátka, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, hudební tapety, motorky, motocykly, operační systémy, Windows, auta, voda a bubliny, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, noční města. Dostupné velikosti jsou 1200x1920, 1280x768, 1600x2560, 2560x2048, 1280x800, 2160x3840, 2560x1440, 1280x854, 1920x1280, 1600x1200, 1440x900, 393x786, 360x640, 800x600, 800x1280, 1440x960 atd.

Klíčová slova: Ilustrační obrázky, K, info, Onlinovky - online hry, Nej hry online, Webové online hry zdarma, Vše o Vánocích, Computer games, R, URL, Webové online hry zdarma

Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, ftipy, kameňáky

Zkuste vypnout! Vtipné texty, frky, fóry, anekdoty, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, frky o zvířatech, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné básničky, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, náboženství, smajlíci a emotikony, květiny, auta, ptáci, muži, stavby, přístroje, rostliny, mapy, ženy a dívky, věda, halloween, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, ovoce, sport, zelenina, dopravní prostředky, symboly, osobnosti a lidé atd.

Vše o Vánocích - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční stromeček, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční svíčky, Jídlo, Wallpaper, Vánoce, Plocha, Santa, Kinder, Vánoční prostírání, Vánoční ubrusy, Kuba, Historické ozdoby, Ostrava, Ježíš Kristus, Tisk, Jmenovky, Zdraví, Tapeta, Vánoční svícen, Brno, Vánoční kaktus, Keramika, Zima, Jarmark, Kavkazská jedle, Pastýř, Košíčky, Lego, Silvestr, Vánoční punč, Stromeček, Pozadí apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako symboly, dopravní prostředky, mapy, Vánoce a Advent, zelenina, náboženství, přístroje, rostliny, ženy a dívky, květiny, osobnosti a lidé, auta, hmyz, ovoce, halloween, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, muži, sport, láska, zvířata, nástroje a přístroje atd.

Klíčová slova: Tapety na plochu PC, zeměpis, Online testy zdarma, školství, Nejhranější online testy a kvízy, Texaský hold 'em poker, Biografie slavných osobností, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Full HD pozadí ke stažení, Hry pro nejmenší online, Super online kvízy, F, Panama,

Několik fórů na závěr. Vtip Oči - okno do...?: Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Black Jack
Naše tipy
Přání a blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity, herečky, zpěvačky
Partnerské weby
Ekonomie, Karl Marx
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.