Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky apod.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Klíčová slova: tipy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší hry pro dívky, Ocean wallpapers, doporučujeme, Nejlepší zeměpisné kvízy, zadarmo, Macedonia, Seznam souborových přípon, Přehled formátů souborů, linky, volný čas

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, okresy České republiky, úřady a ministerstva, měny, státy usa, geocaching, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti apod.

Obrázky ke stažení - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky ke stažení. vhodné pro phablet, smartphone, notebook, monitor, počítač, tablet, PC, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Slackware, BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Microsoft Windows 8, OSX, Windows 2000, Java ME, Windows 10, Windows 98, Windows NT, Windows XP. Full HD wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, 3D a Abstraktní, letadla, Roztomilá zvířátka, vesmír, planety, galaxie, motorky, motocykly, zvířata, noční města, budovy a stavby, wallpapery, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, auta, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, příroda, krajina, moře, oceány, pláže. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, širokoúhlé 1366x768, 2560x2048, 640x480, 1152x864, 360x640, 1920x1280, 2160x3840, 1280x800, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 1440x2560, 1280x1024, 1600x2560, 2048x1536, 1600x1200 atd.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Informace, cestování, počítače a internet

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, mobil, monitor, displej, smartphone, PC, ultrabook, počítač a pro operační systémy FreeBSD, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows Me, Windows 95, Windows Server 2012, Lubuntu, Linux Mint, Java ME, Red Hat Linux, Android. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: zvířata, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, motorky, ptáci, nature - příroda, flóra, stromy, Formule 1, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, fantasy, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, květiny, tenisté a tenistky. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x2048, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 1920x1440, 1280x800, 3200x1200, 1920x1200, 1280x720, 1080x1920, 1600x900, 1280x960, HD 1280x720, 1280x768, 1080x1800, 1440x2560, 1680x1050 atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Tapety na PC ke stažení - pC pozadí pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC ke stažení. vhodné pro displej, ultrabook, mobil, smartphone, počítač, phablet, PC, notebook, tablet, monitor, obrazovka počítače a pro operační systémy macOS, Microsoft Windows 8, OSX, Windows Me, Windows XP, Android, Windows 2000, Mac, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a Abstraktní, voda a bubliny, jídlo a nápoje, wallpapery, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, letadla, noční města, auta, budovy a stavby, sportovní pozadí, hry a herní wallpapery, květiny, kytky, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, zvířata, rostliny. Stahujte v rozlišení 1280x854, hi res 2560x1920, 2048x1536, 854x480, 1152x864, 800x1280, 800x600, 768x1024, 1080x1800, 360x760, širokoúhlé 1366x768, 360x720, 375x812, 750x1334, 1536x2048, 2560x1440 atd.

Keywords:Federace USA, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, kuriozity, Hry pro dívky online, Bubble shooter, F, Přehled států světa a jejich vlajek, Dopravní značení, Lady Gaga, Slovník pojmů Co je to?, Vlajky amerických států USA, Online životopisy, biografie slavných osobností

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země střední Asie apod.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Strategie, Klasické, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Karetní, Oddechové, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: Super online flash hry, V, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Athletic Club, Přehled zkratek a akronymů, webové stránky, Stručný encyklopedický slovník, Gratulace a přání, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Životopisy slavných osobností, Tapety na PC ke stažení, Prapory českých měst

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Trest smrti, ČSSD, Architekt, Čeští králové, Diplomat, Husité, Archivář, Dabérka, Hudba, Protektorát, Prezidenti ČR, Poprava, Politik, Rétorika, Prezident, Ministři, Československo, Dramatik, Teolog, Ital, Pop, Faraon, První republika, Angličané, Čech, Hokejisté, Komunista, Kladno, Masový vrah, Pedagog, Nobelova cena, Sebevražda, Američan, Romantismus, Imitátor, Olympiáda apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Karetní hry, Střílečky, Logické hry, Hry pro děti, Strategie, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Akční hry, Relaxační hry, Adventury, Pro dívky, Bojové hry a tak dále.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, info, cestování, Striptýz, zábava, odkazy, Online geografické testy zdarma bez registrace, Bacará, URL, Hry pro nejmenší děti online zdarma, pro děti

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Trest smrti, ČSSD, Architekt, Čeští králové, Diplomat, Husité, Archivář, Dabérka, Hudba, Protektorát, Prezidenti ČR, Poprava, Politik, Rétorika, Prezident, Ministři, Československo, Dramatik, Teolog, Ital, Pop, Faraon, První republika, Angličané, Čech, Hokejisté, Komunista, Kladno, Masový vrah, Pedagog, Nobelova cena, Sebevražda, Američan, Romantismus, Imitátor, Olympiáda apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační onlinovky, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: školství, sport, vlastnosti, poruchy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, státní správa, přezdívky, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, zločin a právo, historie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, osobnosti, lékařství, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, mytologie, hanlivé až sprosté přezdívky, věda, psychologie, umělci, filozofie atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nevada, Ohio, New York, Vermont, Kalifornie, Maryland, Virginie, Mississippi, Severní Karolína, Aljaška, Florida, Oklahoma, Illinois, Colorado, Kentucky, Oregon, Nové Mexiko, New Jersey, Michigan, Texas, Louisiana, Washington, Minnesota, Rhode Island, Idaho, Pensylvánie atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: zeměpis, Online testy a kvízy zdarma, internet, H, Nej hry online, Zamilované sms vzkazy, Online vánoční webzine, Kliparty pro Office, Seznam zkratek a akronymů, Nej hry online, č, weby, Grindr,

Několik fórů na závěr. Vtip Kulturák: Jdou dva teplouši okolo stavby a tam je cedule: „Výstavba teplárny.” Jeden zajasá a říká: „To je super, stavěj nám kulturák!”

Zastaví namalovaná slečna jednoho pána: „Nechcete si se mnou zašpásovat? Dnes je Mezinárodní den prostitutek, a tak je to zadarmo!” „Bohužel, to si musím počkat až na Mezinárodní den teplých!”

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

Další odkazy:

Partnerské weby
Zlatan Ibrahimović
Doporučené odkazy
Obrázky k svátku a k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Antistresové omalovánky
Tipy na zajímavé weby
Smuteční kondolence
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.