Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Kameňáky, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry, fórky

Potřebujete se uvolnit? Kameňáky, vtípky, vtipy, vtipné texty, fóry, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O zvířátkách, Frky o tchýních, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O důchodcích, O manželství, O Němcích, Vtipné hádanky, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O ženách apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Webové online testy zdarma

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, Tapety na PC zdarma ke stažení, URL, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánky, obrázky k vybarvení pro děti i dospělé, F, Nejlepší hry pro dívky, Státní vlajky zemí, Andrés Iniesta, Webové online testy zdarma, odkaz, F, zábava

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politika, politici, záliby a hobby, profese a zaměstnání, osobnosti, podnikání a podnikatelé, poruchy, lékařství, školství a vzdělávání, vlastnosti, státní správa, národnost, psychologie, Spisovatelé a básníci, mytologie, umělci a umění, přezdívky, rodinné a příbuzenské vztahy, zločin a právo, herectví, herci a herečky, křesťanství, fikce a fantasy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, filozofie atd.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Informace, inspirace pro volný čas

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států New Jersey, Severní Dakota, Jižní Dakota, Kentucky, Missouri, Maryland, Havaj, Tennessee, Florida, Kansas, Arkansas, Minnesota, Maine, Oklahoma, Nové Mexiko, New Hampshire, Illinois, Utah, Západní Virginie, New York, Wyoming, Severní Karolína, Georgie, Massachusetts, Nebraska, Colorado atd.

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Keywords:Vlajky států USA, Státní prapory zemí světa, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Online vánoční webzine, Penelope Cruz, volný čas, M, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Životopisy slavných osobností, kuriozity, Databáze osobností Kdo je to?, Pozadí na PC ke stažení

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Rock ‚n‘ Roll, Starověký Egypt, Scénárista, Textař, Renesance, Archivář, Zavražděn, Čeští králové, Washington Capitals, Stoletá válka, Pittsburgh Penguins, Komunisté, Faraon, Poslanci, Olympijští vítězové, Generalissimus, Voják, ČSSD, Manýrismus, Charta 77, Masový vrah, Avangard Omsk, Mim, Producent, Textařka, Ital, Prezidenti USA, Antropolog, HIV pozitivní, Nobelova cena, Imitátor, Slováci, Exilový prezident, Florida Panthers, Ministr apod.

Fóry, anekdoty, ftipy, vtipy, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, anekdoty, ftipy, vtipy, vtipné texty, černý humor. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, fóry o homosexuálech, černý humor, vtipné citáty, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, murphyho zákony apod.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Logické, Závodní moto hry a tak podobně.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Stručný slovník pojmů a termínů, odkazy, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, Webové online testy zdarma, Online hry zdarma, Biografie slavných osobností, Klipart velikonoční inspirace, zeměpis, linky, humor, Vánoční web

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Obrázky na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, mobil, tablet, monitor, phablet, notebook, mobilní telefon, počítač, displej, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Linux Fedora, Java ME, Windows NT, Windows 7, Windows XP, Lubuntu, Windows 10, Red Hat Linux, FreeBSD, SUSE Linux, Linux Xubuntu. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: květiny, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, fantasy, Formule 1, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, sportovní wallpapery, motorky, 3D a digitalní abstraktní tapety, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, fraktály, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, free wallpapers, hmyz a pavouci, zvířata. Stahujte ve velikostech 360x640, 1536x2048, 1280x854, 768x1024, 854x480, 1024x600, 1200x1920, 1920x1280, 2160x3840, 2560x1600, 393x786, 800x1280, 1280x768, 1440x2560, 800x600, 1536x2560 atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Super online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Střílečky, Velikonoční hry, Oddechové, Strategie, parkování - parkovačky, Karetní, Hry na vaření a smažení, Logické a podobně.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Klíčová slova: doporučujeme, multimédia, počítače, Casino online, weby, Přehled souborových přípon, Super online hry zdarma, Pink, Ilustrační obrázky, Vlajky měst České republiky, internet

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, zahraniční značky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Výroky, motta, hlášky, rčení, přísloví, úsloví, myšlenky

Citáty slavných, Výroky, motta, hlášky, rčení, přísloví, úsloví, myšlenky, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o člověku, citáty o životě, přísloví o naději, citáty o manželství, citáty o přátelství, citáty o smrti, citáty o lži, citáty o smutku, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zdarma, zajímavosti, pro děti, Kliparty zdarma ke stažení, Wallpapers na plochu květiny, webovky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, výukové pomůcky, Super free web games zdarma, Tapety na PC ke stažení, K, Celebrity Charlize Theron, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška: V klášteře přijímáme nové mnichy neobvyklým způsobem,” praví nastoupeným mladíkům opat, „tak se ukáže, jestli jste schopni zříci se žen a pokušení.” Všichni se svlečou do naha a na přirození jim přivážou zvonek. Do místnosti vstoupí krásná žena a začne se svlékat. Zvonky zvoní jak o život, jen jedno přirození se ani nehne a zvonek ani necinkne. „Ty jsi ten vyvolený!” zvolá opat. „Budeš přijat do kláštera a budeš bydlet s bratrem Kristiánem!” Cililililink!

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

V Zoo: "Prosíme maminku Jiřinky, aby se dostavila pro sandálky ke lvímu výběhu."

Další odkazy:

Biografie Madonna
Partnerské internetové stránky
Obrázek Učitelky
Tipy na zajímavé weby
Mesin slot
Tipy na užitečné weby
Norská předpověď počasí
Odkazy na užitečné webové stránky
Christina Ricci
Linky na partnerské weby
Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA.

Děkujeme vám za vaši návštěvu.