Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy pro děti, studenty i dospělé

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New York, Aljaška, Havaj, Louisiana, Tennessee, Alabama, Minnesota, New Jersey, Oregon, Arkansas, Maryland, Kansas, Jižní Dakota, Kalifornie, Massachusetts, Georgie, Connecticut, Colorado, Iowa, Rhode Island, Washington, Severní Dakota, Michigan, Západní Virginie, Pensylvánie, Delaware atd.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Online vánoční webzine - vánoční web

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční filmy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční dekorace, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Rostliny, Obrazovka, Cesmína, Linecká kolečka, Blahopřání, Osvětlení, Borovice, Windows, Monitor, Tapeta, Třásně, Rumové řezy, Osvětlení do oken, K Vytištění, Vídeňský punč, Strom, Lindt, Hostina, Vykrajovátka, Pro děti, Koleda, K Tisku, Tisk, Koledy, Omalovánky, Adventní věnec, Vánoční filmy, Samolepky, Plzeň, Perníčky, Kuba apod.

Klíčová slova: Životopisy osobností, Seznam zkratek a akronymů, Dopravní značení, Free game online hry, Online velikonoční hry zdarma, počítače, Přehled přípon a koncovek souborů, R, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Přehled zkratek a akronymů, tipy, zdroje informací, webové stránky

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Vlajky zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, státy Blízkého východu, země střední Asie, země jižní Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Federace USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Delaware, Alabama, Oregon, Arkansas, Florida, Colorado, Montana, Aljaška, Idaho, Massachusetts, Washington, Indiana, Louisiana, Nevada, Wyoming, Rhode Island, Kentucky, Virginie, Severní Karolína, Missouri, Michigan, New York, New Jersey, Minnesota, Kansas, Ohio atd.

Keywords:Prapory regionů a království, Ilustrační obrázky, Free game online hry, Super free web games zdarma, Vlajka Bermud, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Hry pro nejmenší online, Online web Hry zdarma bez registrace, Přání k svátku podle jmen, blahopřání k jmeninám, F, Wallpapers na PC, URL

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak spustit, kterak editovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem spustit, jak importovat, jak konvertovat soubory následujících typů: video soubory, komprimace dat, grafiku, spustitelné soubory, koncovky souborů, systémové soubory, písma, fonty, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů apod.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z regionů Francie, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, křesťanství, herectví, herci a herečky, mytologie, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, zločin a právo, sport, historie, psychologie, školství, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, politika, umělci, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, filozofie atd.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, pro děti, Biblické omalovánky k tisku, Seznam přípon a koncovek souborů, školství, odkazy, Co je to adventní kalendář?, Nejlepší zeměpisné kvízy, linky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, humor

Tapety na plochu počítače - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. můžete využít v obrazovka počítače, monitor, PC, displej, počítač, smartphone, tablet, ultrabook, mobilní telefon, phablet, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Mac, SUSE Linux, macOS, Linux Fedora, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows 2000. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: zvířata, květiny, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, Formule 1, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy. Stahujte v rozlišení 640x480, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 2160x3840, 1440x2560, 1152x768, 2560x1920, 375x667, 1366x1024, 1536x2560, 1280x960, 320x568, 854x480, 360x640, 4800x1200 atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Klíčová slova: multimédia, P, hyperlinky, Text tradiční lidové vánoční písně Štěstí, zdraví, pokoj svatý, zadarmo, Městské a obecní prapory obcí ČR, volný čas, Velikonoční textová blahopřání, F, Federace USA, doporučujeme

Tapety na plochu počítače - wallpapers na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na plochu počítače. můžete využít v obrazovka počítače, monitor, PC, displej, počítač, smartphone, tablet, ultrabook, mobilní telefon, phablet, notebook a pro operační systémy Linux Ubuntu, Chrome OS, Apple iOS (iPhone), Lubuntu, Mac, SUSE Linux, macOS, Linux Fedora, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows 2000. Full HD tapety na PC zdarma jsou rozdělené kategorií: zvířata, květiny, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, tenisté a tenistky, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, Rally, závody aut, Formule 1, flóra, stromy, nature - příroda, fantasy. Stahujte v rozlišení 640x480, 375x812, širokoúhlé 1366x768, 1080x1920, 2160x3840, 1440x2560, 1152x768, 2560x1920, 375x667, 1366x1024, 1536x2560, 1280x960, 320x568, 854x480, 360x640, 4800x1200 atd.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Střílečky, Akční hry, Pro dívky, Relaxační hry, Karetní hry, Strategie, Adventury, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Logické hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Flash Online hry, zábavná videa a "blbůstky" pro chvíle pohody zadarmo.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak přehrát, jak konvertovat, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, v čem spustit, jak importovat, jak exportovat, jak vytvořit následující typy souborů: spustitelné soubory, grafiku, písma, fonty, dokumenty, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, hudební audio soubory, video soubory apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Vyzkoušejte online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: odkaz, Slovník pojmů Co je to?, cestování, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vlajky spojených států amerických, Ježíš Kristus, zeměpis, Online testy a kvízy zdarma, Dopravní značky, Obrázky zdarma, zdarma, info, Vše pro kolo,

Několik fórů na závěr. Vtip Les Řáholec a ministerstvo financí: Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Utíká takhle Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina. "Co to je?", ptají se Roubíčka. "To se ptají špatně", povídá Roubícek, "měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky." "Dobře, můžete jít", říkají celníci. Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: "Co to je?" "To se ptají špatně," povídá Roubíček", měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům." "Dobře, můžete jít."říkají celníci. Roubíček přijede ke svým příbuzným, a když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: "Strýčku, kdo to je?" "Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata !"

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Vlajka Antiguy a Barbudy
Tipy na zajímavé weby
Jmenovky na dárky ke stažení
Partnerské weby
Tipy na vánoční dárky
Naše tipy
Adventní věnec
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.