Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, internet, počítače, hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak vytvořit, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, kterak editovat, jak otevřít, jak spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak převést následující typy souborů: grafiku, hudební audio soubory, systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, video soubory, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Náš tip, internet, počítače, hry

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

černý humor, ftipy, vtipné texty, frky, vtípky, fórky

Chcete se pobavit? černý humor, ftipy, vtipné texty, frky, vtípky, fórky. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, černý humor, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné básničky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, murphyho zákony apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: Online hry zdarma, zajímavosti, pro dospělé, multimédia, Tipy na romantické vánoční filmy, kuriozity, Vánoční magazín, humor, World countries and flags, Stručný slovník pojmů a termínů, webovky, č, B

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Matematické testy atd.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím zobrazit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak konvertovat, v čem upravit, jak převést, v čem spustit, jak přehrát, jak spustit, kterak editovat soubory těchto typů: písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, komprimace dat, dokumenty, video soubory, grafiku, internet a web apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Kalifornie, Illinois, Aljaška, Michigan, Severní Karolína, Texas, Západní Virginie, Vermont, Colorado, Louisiana, Havaj, Ohio, Rhode Island, Delaware, Maryland, Jižní Karolína, Tennessee, Iowa, Nebraska, Wyoming, Utah, Nevada, New York, Nové Mexiko, Mississippi, Washington atd.

Informace, internet, počítače, hry

Vánoční magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční hvězda, Vánoční dekorace, Blahopřání, Ostrava, K Tisku, Třásně, Text, Štědrý večer, Koleda, Linecká kolečka, Brno, Jmelí, Skleněné ozdoby, Vosí hnízda, Sněhulák, Tichá noc, Betlém, Neviňátko, Vánoční koledy, Tisk, K Vytisknutí, Papírové ozdoby, Adventní kalendář, Křesťanství, Sněhová vločka, Pozadí, Anglicky, Jingle Bells, Píseň, Štóla, Osvětlení do oken apod.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Sportovní hry, Postřehové hry, Karetní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Animace, Logické hry, Střílečky, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Keywords:Super online kvízy, Přehled formátů souborů, výukové pomůcky, odkazy, Wallpapers na plochu, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Obrázky zdarma, info, Fotbalista Wayne Rooney, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Státy a jejich prapory, odkaz

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Síť, internet, počítače, hry

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro děti, Závody aut, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Sportovní hry, Animace, Akční hry, Pro dívky, Adventury, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, V, weby, Vlajky, flags, počítače, zdarma, Biografie slavných osobností, Hudební tapetky na PC, cestování, Seznam zkratek a akronymů, URL, Dopravní značky

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Farmářské hry, Deskovky, online html5 hry, Logické hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry apod.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. lze použít v počítač, ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, notebook, smartphone, monitor, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Linux Mint, Linux Fedora, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 10, OSX, Linux Ubuntu. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, noční města, hudební tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, 1800x1440, 1600x2560, 1600x1200, 1280x960, 2560x1440, 1200x1920, 360x760, 800x1280, 1152x768, 1152x864, 1024x768, 1366x1024, 1024x600, 1920x1440, 1920x1280 atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, okresy České republiky, obecné zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, země EU, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií vodorovné značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, značky upravující přednost apod.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Full HD pozadí na PC, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Přání ke kulatému výročí, pro děti, zábava, Federace USA, Pornografie, erotika, sex, průmysl, internet, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?, zeměpis

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma Webhry jsou rozdělené kategorií: Vzdělávací a výukové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Farmářské hry, Deskovky, online html5 hry, Logické hry, Vaření a smažení, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Adventury, Arkády a plošinovky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Barbie hry apod.

PC pozadí pro Windows - tapety na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. lze použít v počítač, ultrabook, displej, obrazovka počítače, mobilní telefon, mobil, notebook, smartphone, monitor, phablet, tablet a pro operační systémy Windows 98, Java ME, Apple iOS (iPhone), Windows 10 Mobile, Linux Mint, Linux Fedora, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 10, OSX, Linux Ubuntu. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, zvířata, adventní a vánoční tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, operační systémy, Windows, noční města, hudební tapety, sportovní pozadí, květiny, kytky, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, 3D a Abstraktní, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, wallpapery. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, 1800x1440, 1600x2560, 1600x1200, 1280x960, 2560x1440, 1200x1920, 360x760, 800x1280, 1152x768, 1152x864, 1024x768, 1366x1024, 1024x600, 1920x1440, 1920x1280 atd.

World wide web, internet, internet, počítače, hry

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Vtipy, vtípky, kameňáky, černý humor, vtipné texty, fórky

Zkuste vypnout! Vtipy, vtípky, kameňáky, černý humor, vtipné texty, fórky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Frky, vtipy, vtípky, O ženách, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Frky ze života, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O škole, Vtipy o policajtech, O Windows, O Somálcích, O ekonomech, O mužích, Vtipy o Bohu apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Hry s koňmi, Akční gamesky, Farmářské hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Sportovní gamesy, Oblíkačky, Omalovánky, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Auta a závodní, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: PC pozadí pro Windows, Vlajky států obrázků, Stručný encyklopedický slovník, Nejhranější online hry zdarma, Pozadí na PC ke stažení, Online hry zdarma, M, internet, V, doporučujeme, č, tipy, Sweden,

Několik fórů na závěr. Vtip Pevný stisk: Tak takhle se drží škorpión!

Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Článek o nadějném mladém hokejistovi: Co ukáže na mistrovství světa? „Nevím, nejsem striptér.”

Další odkazy:

Partnerské weby
Webcam model
Tipy na zajímavé weby
Poker
Doporučené odkazy
ChristianMingle
Zajímavé internetové odkazy
Mandy Moore
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.