Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Státní prapory všech zemí, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník, Obrázky k vybarvení, URL, Online testy zdarma, weby, Neoficiální stránky o městu Plzeň, F, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, linky

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak převést, čím zobrazit, jak přehrát, jak konvertovat, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, čím prohlížet, v čem spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, internet a web, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj apod.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Síť, informace, cestování, volný čas

Super free web games zdarma

Běžte na super free web games zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Logické, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Keywords:cestování, webové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, info, Striptýz, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zadarmo, Státní vlajky zemí, Jižní Asie, odkaz, Federace USA, Nejlepší hry pro dívky

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ptáci, smajlíci a emotikony, přístroje, Vánoce a Advent, halloween, sport, květiny, mapy, rostliny, muži, věda, dopravní prostředky, zelenina, auta, ovoce, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, hmyz, láska, nástroje a přístroje, stavby, symboly, osobnosti a lidé atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické hry, Závody aut, Karetní hry, Adventury, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Střílečky, Relaxační hry, Animace, Strategie, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Akční hry, Bojové hry a tak dále.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: Přehled přípon a koncovek souborů, Wallpapery do mobilu, zdroje informací, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, odkazy, Dopravní značky, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Anonymní proxy server, Biografie známých osobností, Online biografie, životopisy osobností, Super free web games zdarma, zábava

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, státy usa, měny, firmy a společnosti, země EU, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Vermont, Minnesota, Kansas, Arkansas, New Jersey, Georgie, Massachusetts, Mississippi, Texas, Jižní Dakota, Severní Karolína, New York, Illinois, Tennessee, Nevada, Delaware, Colorado, Severní Dakota, Rhode Island, Oklahoma, Aljaška, Idaho, Utah, Maryland, Connecticut, Nové Mexiko atd.

Online vánoční magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Online vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, vánoční přání, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Umělý vánoční stromek, Vánoční svíčky, Zdraví, Silvestr, Kuba, Patchwork, Blahopřání, Francouzsky, Tiskárna, Koledy, Košíčky, LED svíčky, Vídeňský punč, Třásně, Atmosféra, Papírový vánoční stromek, Advent, Ježíšek, Tablet, Film, Štěstí, Rostliny, Mrazík, Filmy, Kapr, Vánoční svícen, Striezelmarkt, Keramický adventní věnec, Dárky, Pro děti, Vánoční svařák apod.

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Klíčová slova: školství, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, tipy, Vlajka Nikaraguy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Databáze osobností Kdo je to?, č, Montserrat, doporučujeme, multimédia, internet

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Sbírka textových přání, přáníček, blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, odchod do důchodu, svatba, výročí svatby, ukončení studia apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: hardware, psychologie, sport, latina, rostliny, český jazyk, bankovnictví, chemie, věda, příroda, ekonomie a ekonomika, školství, literatura, matematika, technika, kultura, materiály, různé, stavebnictví, náboženství a křesťanství, nemoce, nástroje, filozofie, lékařství a medicína atd.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Vybírejte z kategorií Adventury, Strategie, Animace, Hry pro děti, Závody aut, Sportovní hry, Postřehové hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Akční hry, Střílečky, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Karetní hry, Pro dívky a tak dále.

Klíčová slova: internetové stránky, Webové html5 hry zdarma, Vlajky měst a obcí České republiky, Obrázky vlajek měst ČR, počítače, Celebrity, herečky, zpěvačky, Seznam přípon a koncovek souborů, Nejlepší školní testy a kvízy, Nejhranější online hry zdarma, Online adventní magazín, V, Kliparty pro Office, Lionel Messi, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Diagnóza: Do bytu pana Kavrny se dostavil lékař. "Tak mám už ty vaše testy hotové a musím vám říct dvě zprávy. Ta první není příjemná, máte otevřenou tuberu a do týdne zemřete. Ale ta druhá vás potěší, z tohoto důvodu mi nemusíte platit stovku za návštěvu."

Přijdou do baru hokejista a fotbalista.Hokejista praví: -"Whisky a led." Fotbalista se na něho podívá a říká: -"Whisky a trávu."

Umře homosexuál a dostane se do nebe. Přijde k nebeské bráně a svatý Petr říká: "Poď dál," a otočí se. Homosexuál jde za ním, dojdou k nebezké bráně, svatý Petr strká klíč do zámku, když v tom u klíče upadnou, ohýbá se pro ně a homosexuál mu ho tam strčí. Svatý Petr se otočí a ptá se: "Co to mělo znamenat?" Homosexuál: "No, starý zvyk." Svatý Petr řekne: "Tak tohle tu nestrpím!" a pošle homosexuála do pekla. Po 3 měsících se jde svatý Petr jede podívat do pekla... a tam zima, čerti staví sněhuláky. Nechá si zavolat Lucifera, aby mu to vysvětlil. A Lucifer na to: "Tak se ohni pro polínko!"

Další odkazy:

Přáníčka nejen k narození dítěte
Tipy na zajímavé weby
Pozadí na plochu auta
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku
Partnerské weby
El Arsenal Football England
Naše tipy
Počítačové a deskové strategické válečné hry
Doporučené odkazy
Histoire FC Barcelone

Děkujeme vám za vaši návštěvu.