Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Zajímavé odkazy, cestování, počítače a internet

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Fórky, anekdoty, černý humor, frky, kameňáky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Fórky, anekdoty, černý humor, frky, kameňáky, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O Němcích, O manželství, O Somálcích, O škole, O ekonomech, Vtipné hádanky, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Windows, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O ženách, Vtipy o Bohu apod.

PC pozadí pro Windows - wallpapery na tablet

Také doporučujeme: PC pozadí pro Windows. lze použít v tablet, mobil, notebook, displej, počítač, phablet, PC, monitor, mobilní telefon, smartphone, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Windows NT, Windows Me, Linux Mint, Linux Ubuntu, Lubuntu, OSX, Android, Windows 95, Chrome OS, Windows 10. Obrázky na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, motorky, nature - příroda, Formule 1, free wallpapers, zvířata, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní wallpapery, ptáci, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete rozměry 1800x1440, 640x480, 1536x2048, 1366x1024, 768x1024, 1280x768, 800x600, 854x480, 375x812, 1152x768, 360x720, 1440x2560, 360x640, 360x760, 1280x1024, 1920x1440 atd.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Klíčová slova: internetové stránky, pro děti, Přehled zkratek a akronymů, Free game online hry, Olomoucký kraj, F, zábava, školství, Gratulace a přání, Státní vlaječky, prapory, F, Online biografie, životopisy osobností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, jak otevřít, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: video soubory, grafiku, koncovky souborů, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, dokumenty, systémové soubory, písma, fonty apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Síť, cestování, počítače a internet

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, země EU, státy usa, internetové domény 1. řádu, geocaching, mezinárodní organizace, měny, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, firmy a společnosti apod.

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Keywords:Online životopisy, biografie slavných osobností, počítače, webové stránky, V, Přání ke kulatému výročí, Online vánoční magazín, zeměpis, zajímavosti, Avril Lavigne, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Ilustrace, obrázky, V

Online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Skákací a hopsací gamesky, Omalovánky, Auta a závodní, Akční gamesky, Vaření a smažení, Adventury, Deskovky, Arkády a plošinovky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Oblíkačky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: lékařství, křesťanství, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, věda, filozofie, profese a zaměstnání, osobnosti, nadpřirozené osoby, žurnalisté a novináři, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, herectví, herci a herečky, politici, záliby, národnost, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, vlastnosti, fikce a fantasy, mytologie, přezdívky, historie atd.

Vánoční magazín - online adventní magazín

Blíží se doba adventní? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční tapety, Jmenovka, Dia, Vosí hnízda, Smrk, Anglicky, Kameňák, Vánoční svíčky, Popelka, Vánoční koledy, Pozadí, Sám doma, Píseň, Sněhová vločka, Advent, Betlém, Linux, Vánoční prostírání, Štěstí, Korálky, Schleich, Blahopřání, Vánoční svícen, K Vytisknutí, Křesťanství, Monitor, SMS, Vánoční koule, Plzeň, Vykrajovátka, Jídlo apod.

Informace, cestování, počítače a internet

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, linky, doporučujeme, Seychelles, odkaz, multimédia, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přání k jmeninám, kuriozity, webovky, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Klasické, Logické, Karetní, Sportovní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Pro dívky a podobně.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Online životopisy, biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zavražděn, Vládce, Avangard Omsk, Poprava, Prezidenti, Husité, Hudba, Dramatik, Upálen, První republika, Poslanci, Podnikatelé, Boston Bruins, Zpěvák, Egypt, Čech, Žhavé výstřely, Prezidenti ČR, Režisér, Nežijící, Zpěvačka, Češi, Voják, AIDS, Československo, Rétorika, Dallas Stars, Florida Panthers, Státník, Závodník, Antropolog, New York Rangers, Svatý, Herec, Scénárista, HIV pozitivní apod.

Vtipné texty, fórky, frky, fóry, vtípky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtipné texty, fórky, frky, fóry, vtípky, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, kameňáky, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, M, zdroje informací, Topmodelky a celebrity, Vlajky amerických států USA, weby, Dopravní značení, Obrázky ke stažení na plochu, výukové pomůcky, Vánoční magazín, volný čas

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Webové online hry zdarma

Vyzkoušejte webové online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Strategie, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Velikonoční hry, Pro dívky, Karetní, Střílečky, Oddechové, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Závodní a podobně.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země Severní Ameriky apod.

Klíčová slova: tipy, Nejlepší zeměpisné kvízy, Prapory českých měst, Dopravní značení, Prapory všech zemí světa, Svobodný software, M, PC tapety pro Windows, internet, Seznam vlajek amerických států, info, Stručný slovník pojmů a termínů, Wayne Rooney,

Jeden fór na závěr. Vtip Drsné odmítnutí: Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Real Madrid C.F.
Naše tipy
Online tetris hry zdarma
Partnerské weby
Vlajky krajů České republiky
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.