Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Online hry pro děti zdarma

Všem hráčům doporučujeme online hry pro děti zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Pro dívky, Střílečky, Logické, Strategie, Hry na vaření a smažení, Klasické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Velikonoční hry, Karetní, Sportovní, Oddechové, Stolní hry a deskovky, parkování - parkovačky a podobně.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Informace, technika, zábava, informace

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, hudební zkratky, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, měny, státy usa, internetové domény 1. řádu, geocaching, týmy NHL, okresy České republiky, úřady a ministerstva apod.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.

Klíčová slova: Přehled formátů souborů, Online biografie, životopisy osobností, M, humor, Recept na vánoční punč, zadarmo, Adventní magazín, odkaz, Velikonoční obrázky na plochu PC, Obrázky a kliparty zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Full HD tapety na PC, Vlajky států USA

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde naleznete například vlajky států Florida, Arkansas, Montana, Nové Mexiko, Missouri, Rhode Island, New Hampshire, Louisiana, Iowa, Minnesota, New York, Nevada, Pensylvánie, Indiana, Texas, Idaho, Severní Dakota, Kalifornie, Alabama, Oregon, Severní Karolína, Západní Virginie, Wyoming, Ohio, Kansas, Utah atd.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Missouri, Severní Karolína, Nevada, Maine, Mississippi, Rhode Island, New York, Aljaška, Nové Mexiko, Delaware, Georgie, Vermont, Louisiana, Ohio, Nebraska, Idaho, Utah, Florida, Kansas, Arkansas, Oklahoma, Virginie, Illinois, Connecticut, New Hampshire atd.

Síť, technika, zábava, informace

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Keywords:školství, výukové pomůcky, č, Online hry pro děti zdarma, Dubai city, Nejlepší zeměpisné kvízy, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, hyperlinky, Přáníčka k výročí svatby, PC pozadí pro Windows, K, Obrázky a kliparty zdarma

Nejlepší zeměpisné kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Závodní, Oddechové, Pro dívky, Karetní, Logické, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Strategie a podobně.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

World wide web, internet, technika, zábava, informace

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem hráčům doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . Mj. na webu naleznete Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Auta a závodní, Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Střílecí hry, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Farmářské hry, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Logické hry, Oblíkačky, Akční gamesky apod.

Klíčová slova: zábava, cestování, Seznam vlajek amerických států, Kdo je to Ježíš?, Státní prapory všech států, Přehled zkratek a akronymů, Nejhranější hry online, Křesťanství a jejich vztah k Vánocům, H, multimédia, tipy, zajímavosti

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Adventury, Střílečky, Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Animace a tak dále.

Full HD tapety na PC - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro displej, smartphone, počítač, mobilní telefon, notebook, mobil, PC, tablet, phablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows XP, Mac, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows NT, Windows 10 Mobile, Android, Windows Server 2012, BlackBerry OS, OSX. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, zvířata, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, psi a štěňátka, letadla, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, wallpapery, auta. Zvolit si můžete rozměry 1024x768, 1280x960, 360x760, 1200x1920, 750x1334, 1280x1024, 1280x800, 1536x864, 1920x1440, 854x480, 1152x768, 1536x2560, 360x640, 1600x900, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768 atd.

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

černý humor, fórky, vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, fórky, vtípky, anekdoty, ftipy, vtipné texty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipné citáty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, murphyho zákony, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech apod.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií vodorovné značení, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Klíčová slova: weby, Seznam přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Elizabeth Hurley, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Sexy Katherine Heigl, zeměpis, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Hry pro kluky

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Online hry zdarma

Doporučujeme online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Sportovní hry, Adventury, Střílečky, Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Postřehové hry, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Animace a tak dále.

Full HD tapety na PC - tapety na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD tapety na PC. jsou vhodná pro displej, smartphone, počítač, mobilní telefon, notebook, mobil, PC, tablet, phablet, obrazovka počítače, ultrabook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows XP, Mac, Apple iOS (iPhone), Linux Fedora, Windows NT, Windows 10 Mobile, Android, Windows Server 2012, BlackBerry OS, OSX. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: rostliny, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, zvířata, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, noční města, motorky, motocykly, hudební tapety, psi a štěňátka, letadla, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, wallpapery, auta. Zvolit si můžete rozměry 1024x768, 1280x960, 360x760, 1200x1920, 750x1334, 1280x1024, 1280x800, 1536x864, 1920x1440, 854x480, 1152x768, 1536x2560, 360x640, 1600x900, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768 atd.

Náš tip, technika, zábava, informace

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, státní správa, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, profese a zaměstnání, vlastnosti, Spisovatelé a básníci, fikce a fantasy, národnost, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, věda, přezdívky, školství, zločin a právo, mytologie, lékařství, osobnosti, žurnalisté a novináři, poruchy, záliby atd.

Klíčová slova: info, Obrázky vlajek měst ČR, linky, webové stránky, Online testy zdarma, Biografie Lady Gaga, F, internet, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značky, Státní vlaječky, prapory, doporučujeme, Tradice, zvyky, obyčeje a pověry spojené se Štědrým dnem, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

Hoď mi sem to kladivo.

Na hladině zmrzlé louže nechoval se obratně. Zkoušel, jak to klouže, zpřerážel si obratle.

Další odkazy:

World countries and flags
Doporučené internetové odkazy
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Doporučené odkazy
Ježíš Kristus a Vánoce
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Tapety na plochu jídlo
Tipy na užitečné weby
Milla Jovovich

Děkujeme vám za vaši návštěvu.