Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Alabama, Iowa, Kansas, Arkansas, Montana, Florida, Rhode Island, Nebraska, Vermont, Missouri, Delaware, Virginie, Kalifornie, Utah, Jižní Dakota, Arizona, Nevada, Severní Dakota, Wisconsin, Michigan, Texas, Maryland, New Jersey, Západní Virginie, Georgie, Illinois atd.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako květiny, dopravní prostředky, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, zelenina, ovoce, Vánoce a Advent, nápoje, ptáci, muži, sport, věda, přístroje, hudba, mapy, nástroje a přístroje, ženy a dívky, osobnosti a lidé, rostliny, náboženství, symboly, stavby, jídlo a nápoje atd.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

PC pozadí pro Windows - full HD pozadí ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. PC pozadí pro Windows. můžete využít v mobilní telefon, počítač, PC, monitor, ultrabook, mobil, displej, smartphone, notebook, phablet, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 98, Linux Ubuntu, SUSE Linux, macOS, Linux Fedora, Chrome OS, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 7, Windows 10, Windows XP. Tapety na plochu počítače z kategorií zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, rostliny, voda a bubliny, noční města, auta, psi a štěňátka, letadla, hry a herní wallpapery, operační systémy, Windows, moře, oceány, pláže, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, wallpapery, budovy a stavby, dopravní prostředky, hudební tapety, jídlo a nápoje. Stahujte ve velikostech 1536x864, 1680x1050, 2560x2048, 1280x854, 1152x768, 2048x1080, 1440x900, HD 1280x720, 1920x1080 Full HD, 375x812, 1024x768, 1080x1800, 1366x1024, 1920x1440, 393x786, 1280x800 atd.

Klíčová slova: Super free web games zdarma, URL, webovky, Nejlepší online hry zdarma, Comoros, Seznam vlajek měst České republiky, Nejhranější online hry zdarma, zeměpis, Libro de colorear, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, Dopravní značení, Státní prapory zemí světa

Online zeměpisné testy zdarma

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online zeměpisné testy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: profese a zaměstnání, mytologie, záliby, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politika, národnost, politici, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, podnikání a podnikatelé, poruchy, školství, přezdívky, vlastnosti, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, filozofie, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři atd.

Vtípky, ftipy, černý humor, frky, vtipy, fórky

Zkuste vypnout! Vtípky, ftipy, černý humor, frky, vtipy, fórky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, záliby, fikce a fantasy, politika, umělci, vlastnosti, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, politici, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, hanlivé až sprosté přezdívky, sport, žurnalisté a novináři, mytologie, herectví, herci a herečky, křesťanství, poruchy, historie, školství, psychologie atd.

Keywords:Hry pro kluky, č, Online hry zdarma, pro děti, Gratulace a přání, V, Seznam zkratek a akronymů, pro dospělé, United Kingdom, R, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, V

Databáze textových vtipů, které jsou roztříděné do mnoha kategorií jako blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi O tchýních nebo o Somálcích. Naše humorné vtipy a vtipné hádanky vám zaručeně zlepší náladu a přinesou spoustu legrace.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, Antarktidy, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Doporučené odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Ftipy, černý humor, anekdoty, kameňáky, fóry, vtipné texty

Zkuste vypnout! Ftipy, černý humor, anekdoty, kameňáky, fóry, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o Bohu, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Slovácích, O zvířátkách apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - Životopisy osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Francouz, Mim, Olympiáda, Sebevražda, Charta 77, Zpěvačka, Egypt, Husité, Český slavík, Orlík, Maršál, Podnikatel, Dabérka, Starověký Egypt, Pittsburgh Penguins, Slováci, Dallas Stars, Válka, Obchodník, Američan, Žhavé výstřely, Romantismus, Továrník, Normalizace, Herečka, Boston Bruins, Ekonom, Nobelova cena, Hudba, Miliardáři, Básník, Kněz, HIV pozitivní, Masový vrah, Hejtman, Komik apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: internetové stránky, školství, Stručný encyklopedický slovník, Svátky, jmeniny, kalendář, zábava, Federace USA, Prapory všech zemí světa, Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows, Webové online testy zdarma, P, PC pozadí pro Windows, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v mobilní telefon, notebook, mobil, phablet, počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, displej, tablet, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 2000, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Fedora, OSX, Mac, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fantasy, zvířata, free wallpapers, nature - příroda, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, motorky. Dostupné rozměry 1080x1920, 360x640, 1280x800, 854x480, 1152x864, 1280x960, 1920x1200, 360x760, 375x667, 4800x1200, 2048x1080, 1280x720, 640x480, 1200x1920, 360x720, širokoúhlé 1366x768 atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Adventury, Strategie, Relaxační hry, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Animace, Logické hry, Sportovní hry a tak dále.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Klíčová slova: zdarma, kuriozity, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázek velikonoční kuře, Kliparty pro Office, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Vlajky států jižní Asie, Dopravní značky, Nejhranější online testy a kvízy, Prapory regionů a království

Nejlepší obrázky na plochu zdarma - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: Nejlepší obrázky na plochu zdarma. lze použít v mobilní telefon, notebook, mobil, phablet, počítač, smartphone, PC, obrazovka počítače, displej, tablet, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Red Hat Linux, Windows 2000, Lubuntu, BlackBerry OS, Linux Fedora, OSX, Mac, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows 8, Windows 7. Pozadí na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fantasy, zvířata, free wallpapers, nature - příroda, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, sportovní wallpapery, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, motorky. Dostupné rozměry 1080x1920, 360x640, 1280x800, 854x480, 1152x864, 1280x960, 1920x1200, 360x760, 375x667, 4800x1200, 2048x1080, 1280x720, 640x480, 1200x1920, 360x720, širokoúhlé 1366x768 atd.

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Nejlepší online hry zdarma

Vyzkoušejte nejlepší online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Adventury, Strategie, Relaxační hry, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Hry pro děti, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Animace, Logické hry, Sportovní hry a tak dále.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

černý humor, frky, fóry, vtípky, kameňáky, vtipné texty

Zkuste vypnout! černý humor, frky, fóry, vtípky, kameňáky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy z kategorií kameňáky, židovské anekdoty, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipy o facebooku, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, fóry o homosexuálech apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, čím prohlížet, jak převést, v čem spustit, čím zobrazit, jak otevřít, jak importovat soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, konfigurační soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, systémové soubory, šablony dokumentů, grafiku, internet a web apod.

Vlajky spojených států amerických

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Maryland, Pensylvánie, Delaware, Missouri, Texas, New Hampshire, Havaj, Mississippi, Connecticut, Indiana, Arkansas, Montana, New Jersey, Severní Dakota, Ohio, Iowa, Aljaška, Nevada, Idaho, Utah, Illinois, Severní Karolína, Oregon, Kansas, Vermont atd.

Klíčová slova: multimédia, volný čas, Stručný slovník pojmů a termínů, tipy, hyperlinky, Online omalovánky Sport pro děti, počítače, Městské a obecní prapory obcí ČR, F, doporučujeme, Online životopisy, biografie, Online adventní magazín, Pozadí se zvířátky na PC,

Několik fórů na závěr. Vtip Nedostatek obuvi: Proč u nás nikdy nemůže být nedostatek obuvi? - Protože máme několik tisíc ministerských úředníků a všichni dělají jednu botu za druhou.

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

Další odkazy:

Partnerské weby
Luis Suárez
Doporučené odkazy
World flags
Naše tipy
Karl Marx, Adam Smith
Zajímavé internetové odkazy
Tapety, pozadí, wallpapers
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.