Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Partnerské weby, hry, cestování, všeobecné informace

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak exportovat, jak otevřít, jak importovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, jak konvertovat, čím zobrazit, čím prohlížet soubory z následujících kategorií: dokumenty, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, systémové soubory, koncovky souborů, spustitelné soubory, video soubory, komprimace dat, písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, měny, státy usa, úřady a ministerstva, týmy NHL, obecné zkratky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, hudební zkratky, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, firmy a společnosti apod.

Klíčová slova: počítače, Superhry a hry online zdarma, Přehled států světa a jejich vlajek, volný čas, Omalovánka s motivem Velikonoc, Super free web games zdarma, Nejlepší hry pro dívky, V, Obrázek červené vajíčko, Vlajky jednotlivých států USA, doporučujeme, zeměpis, Online adventní magazín

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií latina, příroda, zkratky, hardware, fyzika, školství, matematika, politika, software, různé, stavebnictví, počítače, internet, psychologie, náboženství a křesťanství, materiály, cestování, nápoje, filozofie, literatura, bankovnictví, nemoce, nástroje, technika atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: věda, politika, lékařství a medicína, český jazyk, chemie, školství, hardware, nástroje, zkratky, jídlo, bankovnictví, latina, stavebnictví, počítače, příroda, sport, účetnictví, technika, nemoce, rostliny, náboženství a křesťanství, kultura, fyzika, cestování atd.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Motta, bonmoty, přísloví, úsloví, hlášky, moudra, výroky

Citáty slavných osobností, Motta, bonmoty, přísloví, úsloví, hlášky, moudra, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o svobodě, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o životě, citáty o manželství od různých známých osobností.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Keywords:Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, humor, Seznam vlajek měst České republiky, cestování, Velikonoční blahopřání Mám čest být vajíčko, Wallpapers na PC, odkazy, internetové stránky, HTML Online browser games, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Biografie slavných osobností

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vtipy, ftipy, černý humor, anekdoty, fórky, vtipné texty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, černý humor, anekdoty, fórky, vtipné texty. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, černý humor, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, židovské anekdoty, vtipy o facebooku, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipné básničky apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: obecné zkratky, státy usa, vojenské hodnosti, geocaching, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, země EU, hudební zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, vysokoškolské a akademické tituly, měny, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky apod.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Full HD tapety na PC zdarma, Hry pro nejmenší online, Velikonoční sms přáníčko Krásné Velikonoce, Přehled formátů souborů, zábava, F, United Kingdom, Dopravní značky, kuriozity, F, zdarma

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako stavby, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, hmyz, hudba, smajlíci a emotikony, halloween, symboly, láska, věda, zelenina, ovoce, zvířata, osobnosti a lidé, květiny, ženy a dívky, ptáci, dopravní prostředky, rostliny, nápoje, náboženství, mapy, muži atd.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Adventury, Pro dívky, Animace, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Logické hry, Hry pro děti, Závody aut, Střílečky, Bojové hry, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry a tak dále.

Klíčová slova: pro dospělé, Pozadí na PC ke stažení, výukové pomůcky, Antistresové omalovánky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Onlinovky zdarma, Obrázky vlajek měst ČR, Obrázek Veselé Velikonoce, URL, info, Full HD pozadí na PC

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Full HD pozadí na PC - tapety do mobilu

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Full HD pozadí na PC. doporučujeme pro PC, počítač, monitor, mobilní telefon, displej, smartphone, notebook, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, phablet a pro operační systémy Windows 10, SUSE Linux, Linux Mint, Red Hat Linux, Linux Fedora, Windows 7, FreeBSD, Mac, Java ME, Microsoft Windows 8, OSX. Obrázky na PC z kategorií rostliny, motorky, motocykly, vesmír, planety, galaxie, voda a bubliny, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, květiny, kytky, letadla, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, dopravní prostředky, zvířata, příroda, krajina, noční města, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Zvolit si můžete z velikostí 2560x1440, 1800x1440, 800x1280, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 1440x960, 360x640, 1920x1440, 1152x768, 1600x2560, 1680x1050, 1600x1200, 1920x1200, 393x786, 1280x1024, 800x600 atd.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Klíčová slova: zajímavosti, školství, webové stránky, internet, zadarmo, Obrázek pruhované vejce, Slovník pojmů Co je to?, Nejhranější hry online, Stručný slovník pojmů a termínů, M, A, pro děti, Tapeta Ježíš na plochu, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Rukavice: Našel jsem já na ulici sedmiprstou rukavici. Je to smůla, boží trest? když mám prstů jenom šest.

Jde dvojice pánů po parku a najednou uvidí manžele středního věku, jak se hádají. Poté, co poodejdou o kousek dál, započne tento rozhovor: „Ty, Frantíku, ti byli ale oškliví, jak po sobě křičeli, že?” „Kajíku, já ti říkal, že ta smíšená manželstvíčka nebudou dělat dobrotu!”

Kdyby byl Facebook škola, dostali bychom certifikát za výbornou docházku.

Další odkazy:

Obrázek kuřátka s vejci
Naše tipy
Digitální počítačové hry, herní konzole
Tipy na zajímavé weby
Film Avatar 1,2
Partnerské weby
Online velikonoční hry zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Textová a obrázková přáníčka k Velikonocům
Doporučené odkazy
Pěkná blahopřání k Velikonocům

Děkujeme vám za vaši návštěvu.