Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Partnerské weby, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: Antarktidy, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Afriky, země střední Asie, státy Blízkého východu apod.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Síť, počítače a internet

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Online vánoční webzine - adventní magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční všehochuť, vánoční dárky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ohňostroj, Stromeček, Sám doma, Jesličky, Vánoční kaktus, Perníčky, Koleda, Václavské náměstí, Sněhulák, Tiskárna, Dárky, Jezulátko, Vosí hnízda, Špalda, Láska nebeská, Vánoční ozdoby, Ježíšek, Staroměstské náměstí, Santa, Kuba, Jmenovka, LED svíčky, Silvestr, Monitor, Mrazík, Plzeň, Třásně, Keramika, Německy, Vídeň, Linux apod.

Klíčová slova: V, internet, Seznam vlajek měst České republiky, F, Call girls, multimédia, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, weby, Film Avatar 1,2, hyperlinky, Hry pro kluky, Kliparty zdarma ke stažení, Americké federální vlajky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, týmy NHL, geocaching, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, státy usa, politické strany a hnutí, firmy a společnosti, obecné zkratky, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Informace, počítače a internet

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Postřehové hry, Strategie, Závody aut, Bojové hry, Karetní hry, Akční hry, Střílečky, Relaxační hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Pro dívky, Adventury, Animace, Hry pro dva hráče a tak dále.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Keywords:Seznam souborových přípon, Online hry pro děti zdarma, cestování, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Romantické zamilované sms vzkazy, Webové html5 hry zdarma, Nejhranější online testy a kvízy, Online vánoční webzine, Obrázky ke stažení na plochu, Staré hry online, pro děti, P

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Doporučené odkazy, počítače a internet

černý humor, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, vtípky

Zkuste vypnout! černý humor, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako židovské anekdoty, anekdoty o politice, murphyho zákony, frky o zvířatech, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, vtipné citáty, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech apod.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Klíčová slova: Vlajky států obrázků, Dopravní značení, zdarma, Plenty of Fish, PC pozadí pro Windows, č, Seznam souborových přípon, Freeware, URL, Nejlepší hry pro dívky, Biografie slavných osobností, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

World wide web, internet, počítače a internet

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, vodorovné značení, značky upravující přednost, zahraniční značky apod.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Klíčová slova: Státní vlajky států světa, zeměpis, webovky, Otevřený formát, č, Skvělé hry online zdarma, Vlajky států USA, Vlajky měst Jihomoravského kraje, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, zajímavosti, Seznam vlajek měst České republiky

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Náš tip, počítače a internet

Webové html5 hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Velikonoční hry, Střílečky, Pro dívky, Strategie, Klasické, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Karetní, Závodní, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Logické a podobně.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Hry pro kluky

Vyzkoušejte hry pro kluky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické, Sportovní a tak podobně.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Hry pro dva hráče, Animace, Relaxační hry, Strategie, Logické hry, Sportovní hry, Pro dívky, Střílečky, Bojové hry, Adventury, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Tapety na plochu počítače, Obrázky na PC, Obrázky, kliparty, Dopravní značky, doporučujeme, Cestovatelské stránky, zdroje informací, zábava, odkazy, výukové pomůcky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Problémový hráč po zranění na tiskovce s úsměvem prohodil: „Lepší pár týdnů stát než sedět!”

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Country flags
Doporučené odkazy
Tapety na plochu fraktály
Naše tipy
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Zajímavé internetové odkazy
Anguilla
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.