Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Partnerské weby, volný čas a zábava

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země východní Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země Afriky, země jižní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie apod.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Informace, volný čas a zábava

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Pozadí na plochu PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro phablet, mobil, notebook, monitor, ultrabook, displej, počítač, PC, tablet, mobilní telefon, smartphone a pro operační systémy Slackware, Chrome OS, Windows 2000, Red Hat Linux, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Fedora, Windows 98, Windows NT, Linux Xubuntu, Windows 10. Obrázky ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, Formule 1, Rally, závody aut, ptáci, nature - příroda, flóra, stromy, tenisté a tenistky, free wallpapers, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, fantasy, vesmír, kosmos, fraktály, motorky. Zvolte si z rozměrů 1280x800, 375x812, 800x1280, 2160x3840, 1440x2560, 1366x1024, 1600x1200, HD 1280x720, 2560x1920, 1280x768, 1152x1920, 1920x1440, 1600x2560, 2560x1600, 1920x1080 Full HD, 3200x1800 atd.

Americké federální vlajky

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Kansas, Minnesota, Utah, Virginie, Texas, Colorado, Massachusetts, Maine, Indiana, Havaj, New Jersey, Nevada, Wyoming, Oregon, Wisconsin, Illinois, Aljaška, Oklahoma, Ohio, Severní Dakota, Západní Virginie, Delaware, Iowa, Rhode Island, Montana, Alabama atd.

Klíčová slova: M, Onlinovky zdarma, V, Databáze osobností Kdo je to?, Celebrita Ashley Judd, doporučujeme, Online testy zdarma bez registrace, V, Free hry, zábava, webovky, Vlajky spojených států amerických, počítače

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Staré hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Brutální krvavé hry, Adventury, Postřehové hry, Pro dívky, Logické hry, Animace, Strategie, Sportovní hry, Závody aut, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Karetní hry, Bojové hry, Střílečky a tak dále.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Vtipné texty, černý humor, vtipy, fórky, ftipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, vtipy, fórky, ftipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Frky ze života, O zvířátkách, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O ženách, O Slovácích, O mužích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, O manželství, O Somálcích apod.

Keywords:Online vánoční webzine, volný čas, internet, Kliparty zdarma ke stažení, Flags of the world countries, zdarma, Super online kvízy, hyperlinky, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, linky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Dopravní značky

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Internet, síť, volný čas a zábava

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, černý humor, vtipné texty, anekdoty, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O ženách, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, O Somálcích, O manželství, O škole, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows, O zvířátkách, O ekonomech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních apod.

Obrázky na PC - tapety na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC. můžete využít v počítač, ultrabook, phablet, notebook, obrazovka počítače, PC, displej, smartphone, monitor, tablet, mobil a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Red Hat Linux, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Windows NT, SUSE Linux, macOS, Windows Me, Java ME, FreeBSD. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, sportovní pozadí, wallpapery, adventní a vánoční tapety, moře, oceány, pláže, rostliny, příroda, krajina, noční města, hudební tapety, budovy a stavby, operační systémy, Windows, voda a bubliny, psi a štěňátka, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, letadla, dopravní prostředky, zvířata. Dostupná rozlišení jsou 640x480, 1152x864, 1280x960, 1800x1440, 1280x768, 854x480, 1024x768, 1920x1280, 1080x1800, 1600x1200, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 1536x2048, 1440x2560, 768x1024, 1536x864 atd.

Klíčová slova: Nejlepší hry pro dívky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, cestování, Manchester United club, Seznam přípon a koncovek souborů, pro dospělé, odkaz, Tipy na výlet, Vlajky států světa, Přehled formátů souborů, zadarmo, pro děti

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, země EU, státy usa apod.

černý humor, vtipné texty, frky, fórky, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, frky, fórky, kameňáky, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách apod.

Náš tip, volný čas a zábava

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, obecné zkratky, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, hudební zkratky, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, státy usa, okresy České republiky, internetové domény 1. řádu, geocaching, země EU, firmy a společnosti apod.

Přehled formátů souborů

Velký Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, v čem upravit, jak vytvořit, jak spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak převést, jak importovat, v čem spustit, jak přehrát, jak otevřít následující typy souborů: video soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory, hudební audio soubory, grafiku, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, systémové soubory apod.

Klíčová slova: info, humor, multimédia, Five-card draw, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vlajky států obrázků, URL, Celebrity Eri Aikawa, školství, webové stránky, F

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, měny, okresy České republiky, země EU, státy usa apod.

černý humor, vtipné texty, frky, fórky, kameňáky, vtipy

Chcete se pobavit? černý humor, vtipné texty, frky, fórky, kameňáky, vtipy. vás dostanou. Vtipy z kategorií vtipy o facebooku, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, vtipy o metanolu, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách apod.

Síť, volný čas a zábava

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Sportovní a tak podobně.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online Vybírejte z kategorií parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Strategie, Pro dívky, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, Oddechové, Logické a podobně.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte na stručný slovník pojmů - Co je to!.

Klíčová slova: zeměpis, Nejlepší hry pro dívky, Pozadí na plochu PC, kuriozity, Nej hry online, Obrázek Zrzka, Dopravní značení, M, Přehled zkratek a akronymů, č, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Americké federální vlajky, Gratulace a přání, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Tisková chyba: Upozornění: na letácích ČSSD došlo k tiskové chybě: uvádí se, že v případě jejich vítězství "každý důchodce dostane 13. důchod". Správné znění je "každý 13. důchodce dostane důchod". Za prohození slov se tiskárna omlouvá.

Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Inzerát: "Koupím vilu od poslance za cenu, kterou uvedl v majetkovém přiznání."

Další odkazy:

Gratulace zdarma
Odkazy na partnerské weby
Real Madrid C.F.
Zajímavé internetové odkazy
Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Svátky, jmeniny, kalendář
Doporučené internetové odkazy
Sexy Milla Jovovich
Tipy na Partnerské weby
Omalovánky a vymalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.