Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Dále doporučujeme pro děti i dospělé

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Fórky, frky, vtipné texty, černý humor, fóry, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, frky, vtipné texty, černý humor, fóry, vtípky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtípky o blondýnkách, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o Bohu, O Windows, O manželství, O škole, Frky o tchýních, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O zvířátkách, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky apod.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Nejhranější hry online

Zkuste nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Animace, Postřehové hry, Adventury, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Relaxační hry, Hry pro děti, Logické hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Síť pro děti i dospělé

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: zdarma, Seznam zkratek a akronymů, Onlinovky zdarma, zábava, Státy a jejich vlajky, Nejhranější hry online, Super online flash hry, zeměpis, Cristiano Ronaldo, doporučujeme, Nejlepší zeměpisné kvízy, Webové online hry zdarma, kuriozity

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Olomoucký kraj apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry Vybírejte z kategorií online html5 hry, Strategické onlinovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Akční gamesky, Hannah Montana, Deskovky, Omalovánky, Logické hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Letecké simulátory apod.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Keywords:Online vánoční webzine, webové stránky, M, Seznam vlajek měst České republiky, Vlajka Venezuely, Vlajky amerických států USA, internetové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Motokros, motorky, závody, počítače, K, Obrázky na PC

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Nebraska, Colorado, Nevada, Arkansas, Montana, Connecticut, Kansas, Nové Mexiko, Massachusetts, Illinois, Delaware, Washington, Rhode Island, Virginie, Georgie, New York, Aljaška, Maryland, Texas, Missouri, Michigan, New Hampshire, Pensylvánie, Iowa, New Jersey atd.

Obrázky na PC - full HD pozadí na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC. vhodné pro notebook, tablet, smartphone, displej, phablet, monitor, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Windows 95, Apple iOS (iPhone), Windows 10, Windows Server 2012, Linux Fedora, Windows 7, macOS, Linux Mint, Android, BlackBerry OS, FreeBSD. Wallpapers na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, fantasy, hmyz a pavouci, zvířata, nature - příroda, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, motorky, armáda, válka, zbraně, Formule 1, oceán, moře, pláže. Dostupné velikosti jsou 2560x2048, 1366x768, Full HD 1080x1920, 1600x900, 375x812, 800x1280, 2560x1920, 854x480, 1920x1080, 1440x900, 393x786, 1280x960, 640x480, 1600x1200, 3200x1800, 800x600 atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Náš tip pro děti i dospělé

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako nástroje a přístroje, věda, náboženství, ptáci, hudba, halloween, nápoje, sport, mapy, ženy a dívky, zvířata, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony, symboly, láska, přístroje, osobnosti a lidé, zelenina, muži, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, auta atd.

Webové online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste webové online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Sportovní, Závodní, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Klasické, Oddechové, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Logické, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče a podobně.

Klíčová slova: Kliparty zdarma ke stažení, školství, volný čas, Biblické omalovánky k tisku, Stručný encyklopedický slovník, Online web Hry zdarma bez registrace, F, Obrázky na plochu Velikonoce, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, cestování, Adventní magazín, V

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventury, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Hry s koňmi apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Internet, síť pro děti i dospělé

Nejlepší zeměpisné kvízy

Běžte na nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Moudra, výroky, aforismy, bonmoty, myšlenky, moudrosti, přísloví

Slavné citáty, Moudra, výroky, aforismy, bonmoty, myšlenky, moudrosti, přísloví, z kategorií citáty o penězích, citáty o přátelství, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o zdraví, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o kráse od různých známých osobností.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Liberecký kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj apod.

Klíčová slova: Federace USA, zajímavosti, odkazy, Sexy Jessica Biel, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, M, L'Arsenal Football England, hyperlinky, Databáze osobností Kdo je to?, linky

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Hannah Montana, Farmářské hry, Arkády a plošinovky, Logické hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Adventury, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Adventní, vánoční hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Hry s koňmi apod.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií jídlo, náboženství a křesťanství, chemie, literatura, psychologie, zločin a právo, bankovnictví, český jazyk, nápoje, věda, materiály, software, fyzika, technika, hardware, zkratky, cestování, matematika, sport, latina, počítače, rostliny, lékařství a medicína, kultura atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Super online kvízy, Přehled souborových přípon, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, URL, Warez, Vlajky států světa, Full HD pozadí ke stažení, Státní prapory, pro děti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, multimédia, Obrázky ke stažení, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Atentát: Pane Paroubek, rychle, vstávejte!! Na pana prezidenta byl spáchán atentát!! - Cože?? Vono už je půl sedmý ?!?!

V téhle části Afriky lidojedi nežijou.

Bůh se snaží někomu dát přikázání, ale všude ho vyhazují. V Americe, v Evropě... Jde takhle po poušti a vtom potká Mojžíše a říká: "Hej, Žide, nechceš přikázání?" "A za kolik?" "Zadarmo." "Tak to jich beru deset!"

Další odkazy:

Onlinovky - online hry
Tipy na zajímavé weby
Přání a blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Celebrity, herečky, zpěvačky
Partnerské weby
Železnice, nákladní, osobní, vysokorychlostní vlaky
Doporučené odkazy
Proxy server
Naše tipy
Ocean wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.