Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Dále doporučujeme, cestování, hry, zábava

Na tomto místě uvádíme odkazy na doporučené internetové stránky.

Adventní magazín - online vánoční webzine

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční filmy, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční stromeček atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svícen, Betlém, Milka, Křesťanství, Vánoční trhy, Sněhulák, Tiskárna, Adventní kalendář, Jezulátko, Kuba, Vánoční svařák, Vánoční svíčky, Sněhová vločka, Jedle, Přáníčko, Přání, Kavkazská jedle, Vánoční světýlka, Perníčky, Anděl, K Tisku, Jmenovka, Ostrava, Neviňátko, Linecká kolečka, Vánoční filmy, Plzeň, Lindt, Píseň, Košíčky, Linux apod.

Biografie známých osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Podnikatelé, Skladatel, Svatý, Pedagog, Francouz, Brno, Slováci, Florida Panthers, Esejista, Životopis, Archivář, Podnikatel, Teolog, Ministr, Exilový prezident, Česká královna, Kancléř, Rakousko-Uhersko, Miliardáři, Washington Capitals, Právník, Československo, Pittsburgh Penguins, Hudebnice, Zpěvák, Křesťanství, Architekt, Poprava, Habsburkové, Básníci, New Jersey Devils, Továrník, Sochař, Normalizace, Olympiáda, Komik apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Příznivcům PC her doporučujeme online web Hry zdarma bez registrace . Mj. na webu naleznete Logické hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Omalovánky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Barbie hry, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Deskovky, Adventury apod.

Informace, cestování, hry, zábava

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: výukové pomůcky, online testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nápoje, software, nemoce, internet, chemie, rostliny, školství, účetnictví, latina, literatura, cestování, matematika, filozofie, náboženství a křesťanství, český jazyk, technika, jídlo, sport, počítače, zločin a právo, stavebnictví, hardware, lékařství a medicína, bankovnictví atd.

Fórky, černý humor, kameňáky, fóry, ftipy, vtipné texty

Zkuste vypnout! Fórky, černý humor, kameňáky, fóry, ftipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, Frky ze života, Vtipné hádanky, Vtipy o Bohu, O Němcích, O důchodcích, Vtipy o cikánech, O ekonomech, O manželství, O škole, Vtipy o doktorech, O Windows apod.

Klíčová slova: Adventní magazín, Dopravní značení, Hry pro dívky online, Wallpapery na tablet, Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení, Vlajky spojených států amerických, V, Biografie známých osobností, Fernando José Torres Sanz, info, Online web Hry zdarma bez registrace, Super online kvízy, Nejlepší hry pro dívky

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Sportovní, Oddechové, Klasické, Bojové online gamesy, Závodní, Strategie, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Pro dívky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Síť, cestování, hry, zábava

Vlajky zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie apod.

Hry pro nejmenší online

Zkuste hry pro nejmenší online . Naleznete zde Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Brutální krvavé hry, Adventury, Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Bojové hry, Střílečky, Sportovní hry, Akční hry, Karetní hry, Logické hry, Závody aut, Postřehové hry, Pro dívky a tak dále.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Keywords:Obrázky na plochu PC, zábava, Online vánoční webzine, Nejhranější hry online, Omalovánky pro děti online, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, zdroje informací, Geography and flags, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Seznam souborových přípon, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, doporučujeme, tipy, Biblické omalovánky, Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, hyperlinky, Omalovánka s velikonočním králíčkem, Dopravní značení, internet, webové stránky, URL

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, křesťané a svatí atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Rétorika, Francouz, Mluvčí, Angličané, Vůdce, Poslanec, Zpěvák, HIV pozitivní, Svatý, ČSSD, Křesťanství, Scénárista, Philadelphia Flyers, Boston Bruins, Královna, Antropolog, Češi, Sci-fi, Američan, Country, Mim, Ekonom, Rakousko-Uhersko, Faraon, Podnikatel, Válka, Hokejisté, Právník, Němci, Pop, Filozof, Básníci, Zpěvačka, Režisér, Florida Panthers, Životopis apod.

Klíčová slova: weby, kuriozity, P, FC Barcelona, počítače, Tapety na plochu počítače, A, Velikonoční tapeta na plochu s motivem kraslice, webovky, Stručný slovník pojmů a termínů, F

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Severní Karolína, New Jersey, Colorado, New York, Ohio, Montana, Michigan, Utah, Oklahoma, Tennessee, Nevada, Alabama, Západní Virginie, Jižní Dakota, Louisiana, Florida, Missouri, Illinois, Rhode Island, Wisconsin, Minnesota, Nové Mexiko, Virginie, Washington, Massachusetts, Pensylvánie atd.

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, cizí jazyky, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Klíčová slova: zeměpis, Americké federální vlajky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online životopisy, biografie, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, Hry pro nejmenší online, zajímavosti, Slovník pojmů Co je to?, internetové stránky, Online web Hry zdarma bez registrace, odkazy, Filmy, filmová kamera, střih, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Ožralý Lenin: Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Velikonoční blahopřání
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek šedé vajíčko
Doporučené odkazy
Flags of the world countries
Naše tipy
Vlajka Montserratu
Tipy na zajímavé weby
Přáníčko Velikonoce jsou tady!
Partnerské weby
Srandovní textová blahopřání k Velikonocům

Děkujeme vám za vaši návštěvu.