Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Dále doporučujeme, inspirace pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Městské a obecní prapory obcí ČR, doporučujeme, Pozadí na plochu letadla, info, Přehled států světa a jejich vlajek, webové stránky, Mexico, A, pro dospělé, Superhry a hry online zdarma, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Superhry a hry online zdarma

Běžte na superhry a hry online zdarma . Naleznete zde parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Oddechové, Klasické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Logické, Závodní, Strategie, Karetní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Bojové online gamesy, Sportovní a podobně.

Přehled států světa a jejich vlajek

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled států světa a jejich vlajek. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země jižní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie apod.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Super online kvízy

Zahrajte si super online kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa atd.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom navštivte Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční přání, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Německy, Pro děti, Smrk, Keramika, Obrazovka, Košíčky, Tapeta, Blahopřání, Anglicky, SMS, Vánoční hvězda, Vosí hnízda, Plzeň, Osvětlení, Linecká kolečka, Vánoční tapety, Wallpaper, Řetězy, Jmenovky, K Vytisknutí, Vánoční filmy, Dárky, Svíčky, Linux, Štěstí, Šišky, Vánoční světýlka, Přáníčko, Sám doma, Brno, Ostrava apod.

Keywords:zábava, hyperlinky, Státní vlaječky, prapory, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Obrázky k vybarvení, Členské země americké federace, Super online kvízy, zdroje informací, Fond d écran, Seznam souborových přípon, Vánoční magazín, Slovník pojmů Co je to?

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, jak přehrát, jak otevřít, čím prohlížet, kterak editovat, jak konvertovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, písma, fonty, koncovky souborů, spustitelné soubory, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, šablony dokumentů, dokumenty apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, zločinci a vrazi, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Básník, Kněz, Nežijící, Itálie, Egypt, Válka, Poslanec, Lord, Textař, Sebevražda, Sci-fi, Filozof, Vojáci, Dabérka, Herec, ČSSD, Manýrismus, Životopis, Dramatik, Gymnasté, Ministři, Československo, Nobelova cena, Žhavé výstřely, Sochař, Normalizace, Generalissimus, Country, Právník, Archivář, Náboženství, Poprava, Prezidenti, Česká královna, Pedagog, Politik apod.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, webovky, Super online flash hry, Spain, Ilustrace, obrázky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, M, Chelsea Football Club, humor, M, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Windows, O ekonomech, O ženách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O škole, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech apod.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v notebook, mobil, ultrabook, smartphone, monitor, PC, počítač, tablet, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Apple iOS (iPhone), Android, Chrome OS, BlackBerry OS, Mac, Lubuntu, Windows NT, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Formule 1, zvířata, motorky, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, velkoměsta a noční život, ptáci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, fantasy, Rally, závody aut, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 640x480, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 393x786, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 375x667, 2560x1600, 2560x1440, 1280x854, 1080x1800, 4800x1200, 1536x2560, HD 1280x720 atd.

Myšlenky, bonmoty, úsloví, hlášky, motta, výroky, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, bonmoty, úsloví, hlášky, motta, výroky, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o víře, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lásce od různých známých osobností.

Informace, inspirace pro volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií zločin a právo, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, podnikání a podnikatelé, věda, školství, psychologie, žurnalisté a novináři, lékařství, národnost, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, nadpřirozené osoby, poruchy, historie, křesťanství, osobnosti, hanlivé až sprosté přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, politika, herectví, herci a herečky atd.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Indiana, Minnesota, Montana, Washington, Virginie, Severní Dakota, Kansas, Kentucky, New Jersey, Wisconsin, Západní Virginie, Havaj, Kalifornie, Tennessee, Nevada, Aljaška, Ohio, Oklahoma, Iowa, Arkansas, Massachusetts, Mississippi, Rhode Island, Connecticut, Maryland atd.

Fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy, vtipy, černý humor

Zkuste vypnout! Fórky, vtípky, vtipné texty, ftipy, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, murphyho zákony, kameňáky, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o facebooku apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Staré hry online, školství, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Cristiano Ronaldo football, zeměpis, F, internetové stránky, Omalovánky, hry pro děti, Online testy zdarma, Pozadí na PC ke stažení, multimédia

Anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry, kameňáky, fórky

Chcete si zlepšit náladu? Anekdoty, vtipné texty, černý humor, fóry, kameňáky, fórky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky o tchýních, O Slovácích, Vtipy o doktorech, O Windows, O ekonomech, O ženách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, O škole, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, Vtipné hádanky, O manželství, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Němcích, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech apod.

Pozadí na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. lze použít v notebook, mobil, ultrabook, smartphone, monitor, PC, počítač, tablet, obrazovka počítače, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Apple iOS (iPhone), Android, Chrome OS, BlackBerry OS, Mac, Lubuntu, Windows NT, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista. Pozadí na plochu počítače jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, fraktály, Formule 1, zvířata, motorky, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta, nature - příroda, velkoměsta a noční život, ptáci, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, vesmír, kosmos, fantasy, Rally, závody aut, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen. Zvolit si můžete rozměry 768x1024, 640x480, 1280x768, širokoúhlé 1366x768, 2560x1920, 393x786, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 375x667, 2560x1600, 2560x1440, 1280x854, 1080x1800, 4800x1200, 1536x2560, HD 1280x720 atd.

Myšlenky, bonmoty, úsloví, hlášky, motta, výroky, aforismy

Slavné citáty, Myšlenky, bonmoty, úsloví, hlášky, motta, výroky, aforismy, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o manželství, citáty o víře, citáty o životě, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o zlu, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o ženách, citáty o odvaze, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o smrti, citáty o neštěstí, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o lásce od různých známých osobností.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Státní vlaječky, prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlaječky, prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie apod.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Brutální krvavé hry, Střílečky, Akční hry, Logické hry, Pro dívky, Postřehové hry, Bojové hry, Karetní hry, Adventury, Animace, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Závody aut, Sportovní hry, Skákačky a hopsačky a tak dále.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, kterak editovat, jak exportovat, čím prohlížet, jak konvertovat, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit, jak importovat soubory následujících typů: obrazy disků, grafiku, komprimace dat, koncovky souborů, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, video soubory apod.

Klíčová slova: Onlinovky zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, zadarmo, Obrázky, kliparty, Nejlepší školní testy a kvízy, Athletic Bilbao klub, Obrázky ke stažení, Full HD wallpapers na PC, Dopravní značky, Seznam vlajek amerických států, zdarma, Online adventní magazín, Vlajka Bolívie,

Jeden fór na závěr. Vtip Elektrikář: Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Taylor Swift
Zajímavé internetové odkazy
Real Madrid Club
Naše tipy
Grunge hudební styl
Partnerské weby
Obrázky k svátku, textová přání k jmeninám
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.