Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Dále doporučujeme, zábava, hry, vzdělávání

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace . V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční gamesky, Omalovánky, Arkády a plošinovky, Adventury, Oddechové hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Farmářské hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Hannah Montana, online html5 hry, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Letecké simulátory apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, multimédia, URL, Flagi państw świata, Webové online hry zdarma, Online testy zdarma bez registrace, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Wallpapers auta - cars, humor, volný čas, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Online web Hry zdarma bez registrace

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako láska, smajlíci a emotikony, auta, nástroje a přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, zvířata, ptáci, přístroje, symboly, nápoje, mapy, zelenina, rostliny, hudba, stavby, sport, osobnosti a lidé, květiny, jídlo a nápoje, ovoce, muži, věda, ženy a dívky atd.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Keywords:odkaz, Onlinovky zdarma, Ilustrace, obrázky, Seznam přípon a koncovek souborů, Cestovatelský web v ČR, Evropě a USA., Dopravní značení, Seznam přípon a koncovek souborů, B, Vlajka NDR, webové stránky, pro dospělé, V

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií filozofie, stavebnictví, sport, zkratky, technika, ekonomie a ekonomika, chemie, kultura, rostliny, nemoce, český jazyk, počítače, bankovnictví, školství, jídlo, zločin a právo, nástroje, hardware, různé, účetnictví, náboženství a křesťanství, příroda, politika, materiály atd.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Tapety na plochu PC - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na plochu PC. lze použít v počítač, mobil, mobilní telefon, smartphone, displej, PC, obrazovka počítače, notebook, ultrabook, phablet, monitor a pro operační systémy Lubuntu, Chrome OS, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows Me, Java ME, SUSE Linux, OSX, Windows 2000. Full HD pozadí na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Formule 1, tenisté a tenistky, sportovní wallpapery, zvířata, motorky, flóra, stromy, vesmír, kosmos, fantasy, fraktály, velkoměsta a noční život, květiny, oceán, moře, pláže, Rally, závody aut, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, hmyz a pavouci, sportovní a závodní auta. Dostupné velikosti jsou 768x1024, 1280x720, 375x667, 800x1280, 1440x960, 1366x1024, 1152x1920, 375x812, 1920x1280, 393x786, 2560x2048, širokoúhlé 1366x768, 1280x960, HD 1280x720, 1024x768, 360x760 atd.

Internet, síť, zábava, hry, vzdělávání

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: zadarmo, Pozadí na PC ke stažení, internetové stránky, Tapety na plochu zdarma, č, Nejlepší zeměpisné kvízy, info, Chelsea FC sepak bola, V, doporučujeme, Životopisy osobností, pro děti

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Závodní, Logické, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva, okresy České republiky, měny, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, geocaching, země EU, obecné zkratky, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, státy usa apod.

Životopisy osobností - online biografie, životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Hejtmani, Žijící, Habsburkové, Filozof, Kněz, Politik, Ekonom, Trest smrti, Itálie, Masový vrah, Životopis, Český slavík, Gymnasté, KSČ, Podnikatel, Orlík, Dramatik, Státník, Imitátor, Olympijští vítězové, Hejtman, Československo, Country, Komunisté, Zpěvačky, Vojáci, Rakušan, Režisér, Američané, Diplomat, Sochař, Podnikatelé, Válka, Florida Panthers, Miliardář, Svatý apod.

Vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, ftipy

Zkuste vypnout! Vtipy, vtipné texty, anekdoty, fórky, fóry, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o metanolu, vtipné básničky, černý humor, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné citáty, kameňáky, murphyho zákony, frky o zvířatech, vtipné hádanky, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, kterak editovat, jak vytvořit, jak konvertovat, jak převést, jak exportovat, v čem upravit, v čem spustit, jak přehrát, jak otevřít, čím zobrazit soubory následujících typů: hudební audio soubory, dokumenty, spustitelné soubory, systémové soubory, internet a web, video soubory, komprimace dat, obrazy disků, grafiku, písma, fonty, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: Skvělé hry online zdarma, Online biografie, životopisy osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Hazard games, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, zdroje informací, tipy, Omalovánky pro děti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Online vánoční magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Webové online hry zdarma

Zahrajte si webové online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Online hry pro děti zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry pro děti zdarma Vybírejte z kategorií Karetní, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Závodní, Logické, Vánoční online hry, Oddechové, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Pro dívky, Vánoční online hry, Klasické, Strategie, Závodní, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Oddechové, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové gamesy, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Strategie, strategické hry, Postřehové a tak podobně.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Dopravní značení, Seznam zemí světa a jejich vlajky, webovky, Skvělé hry online zdarma, Prodej, inzerce, bazar, Online hry zdarma, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, Kliparty pro dokumenty, Online hry pro děti zdarma, internet, zábava, Poker online,

Několik fórů na závěr. Vtip Pejsek: Pejsku, pojď sem.

Proč mají gayové nejraději léto? Je barevné, módní a ostatní chlapi jsou v trenýrkách.

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Další odkazy:

Doporučené odkazy
Texty přáníček k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Online hry zdarma
Partnerské weby
Přáníčka k svátku, texty k jmeninám
Naše tipy
Alyssa Milano
Tipy na zajímavé weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.