Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Dále doporučujeme, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, státy usa, měny, země EU, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, hudební zkratky, týmy NHL, internetové domény 1. řádu, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, úřady a ministerstva apod.

Aforismy, přísloví, bonmoty, hlášky, myšlenky, moudrosti, moudra

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, bonmoty, hlášky, myšlenky, moudrosti, moudra, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o životě, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o bohatství, citáty o smrti, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o penězích, citáty o manželství, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, přísloví o naději, citáty o nenávisti, citáty o bohu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma . Naleznete zde Pro dívky, Adventury, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Strategie, Bojové hry, Akční hry, Logické hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Střílečky, Hry pro děti, Sportovní hry a tak dále.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, doporučujeme, Obrázky na PC ke stažení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Vánoční koledníci, zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Yasmine Bleeth, hyperlinky, školství, Dopravní značení, multimédia

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Síť, cestování, počítače a internet

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Myšlenky, úsloví, motta, bonmoty, moudrosti, rčení, moudra

Citáty slavných, Myšlenky, úsloví, motta, bonmoty, moudrosti, rčení, moudra, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o lásce, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o štěstí, citáty o svobodě, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o manželství, přísloví o naději, citáty o lži, citáty o penězích, hlášky o alkoholu, moudra o dětech od různých známých osobností.

Keywords:Online vánoční webzine, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zábava, Obrázky zdarma, Sněhové vločky, Hry pro dívky online, URL, A, Omalovánka zvonečku, Přehled přípon a koncovek souborů, Státní vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství atd.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Informace, cestování, počítače a internet

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Vlajky měst a obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj apod.

Státní vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako státy Blízkého východu, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, státy jižní Ameriky apod.

Klíčová slova: volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Webové online testy zdarma, Obrázek Tři králové zdarma ke stažení, odkazy, Wallpapers na plochu počítače, humor, Omalovánky k vytisknutí, info, Vlajky měst a obcí České republiky, Pozadí na plochu počítače, webovky

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Sportovní, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Střílečky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sám doma, Láska nebeská, Keramika, Brno, Mrazík, Německy, Vánoční filmy, Vinná klobása, Schleich, Korálky, Jmenovka, Advent, Písnička, Lego, Osvětlení do oken, Špalda, Vánoční svařák, Vánoční prostírání, Třásně, Tichá noc, Silvestr, Santa, Linux, Monitor, Drážďany, Vánoční svícen, Patchwork, Brambořík, Pastýř, Vídeňský punč, Atmosféra apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie atd.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií světoví i domácí politici, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Básníci, Spisovatel, Manýrismus, Pittsburgh Penguins, Francie, Miliardáři, Fotograf, New York Rangers, Atentát, Mim, Angličané, Habsburkové, Masový vrah, Náboženství, Vojevůdce, Mluvčí, Závodník, Podnikatelé, Kancléř, Československo, Zpěvák, Country, Rock ‚n‘ Roll, Politik, Historik, Herec, Poslanci, Nežijící, Američan, Američané, Poprava, Philadelphia Flyers, Kladno, Rétorika, Komunista, Vrah apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Online testy zdarma, Přehled přípon a koncovek souborů, Nature wallpapers, Online adventní magazín, zeměpis, V, Sněhové vločky na obrázcích, webové stránky, M, internet

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry na vaření a smažení, Sportovní, Karetní, Klasické, parkování - parkovačky, Strategie, Velikonoční hry, Oddechové, Střílečky, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Pro dívky, Vánoční online hry, Závodní a podobně.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak vyzkoušejte Online vánoční webzine. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dekorace, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční přání, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Sám doma, Láska nebeská, Keramika, Brno, Mrazík, Německy, Vánoční filmy, Vinná klobása, Schleich, Korálky, Jmenovka, Advent, Písnička, Lego, Osvětlení do oken, Špalda, Vánoční svařák, Vánoční prostírání, Třásně, Tichá noc, Silvestr, Santa, Linux, Monitor, Drážďany, Vánoční svícen, Patchwork, Brambořík, Pastýř, Vídeňský punč, Atmosféra apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: panovníci, prezidenti, králové a círaři, sport, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, umělci, křesťanství, záliby, rodinné vztahy, zločin a právo, filozofie, žurnalisté a novináři, národnost, státní správa, poruchy, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, politika, vlastnosti, lékařství, mytologie, osobnosti, školství, fikce a fantasy, nadpřirozené osoby atd.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: politici, rodinné vztahy, národnost, herectví, herci a herečky, křesťanství, profese a zaměstnání, sport, školství, vlastnosti, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, politika, hanlivé až sprosté přezdívky, nadpřirozené osoby, věda, historie, přezdívky, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, státní správa, žurnalisté a novináři, lékařství, mytologie atd.

Ftipy, vtípky, fórky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Ftipy, vtípky, fórky, vtipné texty, anekdoty, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: vtipy o mužích, chlapech, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, vtipné hádanky, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipné básničky, kameňáky, frky o zvířatech apod.

Hry pro dívky online

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro dívky online. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Akční hry a tak podobně.

Klíčová slova: zajímavosti, linky, Online hry zdarma, Přehled vlajek USA, Nejlepší hry pro dívky, Adventní jarmarky, internetové stránky, Kliparty zdarma ke stažení, V, zadarmo, odkaz, Dopravní značení, Obrázek sněhuláka,

Několik fórů na závěr. Vtip To nic, jenom hoří kuchyň...: Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Kolik blondýnek je potřeba na zašroubování žárovky? 1) Ech, co je to žárovka? 2) Jedna. Podrží žárovku a svět se kolem ní točí. 3) Dvě. Jedna podrží dietní kolu a druhá zakřičí: "Tatíííí!"

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Countries and flags
Tipy na zajímavé weby
Santa Claus
Partnerské weby
Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám
Doporučené odkazy
Advent
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.