Online Testy a Kvízy
Online testy a kvízy

Naše tipy, důležité informace a zábava pro volný čas

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: záliby, politici, státní správa, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, školství, historie, poruchy, umělci, zločin a právo, věda, herectví, herci a herečky, lékařství, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, politika, žurnalisté a novináři, mytologie, sport, rodinné vztahy, osobnosti, psychologie, profese a zaměstnání atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, cizí jazyky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, jak importovat, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, jak převést soubory následujících typů: koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, komprimace dat, hudební audio soubory, obrazy disků, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, písma, fonty, video soubory, internet a web apod.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, Nej hry online, Super online flash hry, info, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Vlajky států USA, zábava, Biografie slavných osobností, Christina Aguilera, Full HD pozadí ke stažení, pro děti, Přehled souborových přípon, Online testy zdarma bez registrace

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, frky, ftipy

Zkuste vypnout! černý humor, kameňáky, vtipy, anekdoty, frky, ftipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií židovské anekdoty, vtipné básničky, anekdoty o politice, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, černý humor, kameňáky, vtipy o facebooku, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, vtipy o metanolu apod.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Wallpapery do mobilu - pC pozadí pro Windows

Dále vám doporučujeme: Wallpapery do mobilu. můžete využít v tablet, obrazovka počítače, phablet, mobilní telefon, mobil, displej, smartphone, počítač, PC, monitor, notebook a pro operační systémy Red Hat Linux, Windows Me, Java ME, SUSE Linux, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows XP, Slackware, Linux Ubuntu, Mac. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: Formule 1, hmyz a pavouci, nature - příroda, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, oceán, moře, pláže, motorky, vesmír, kosmos, free wallpapers, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně. Stahujte ve velikostech 1800x1440, 360x640, 1440x900, 412x846, 2048x1536, 768x1024, 1920x1080, 375x667, 1536x2560, 1920x1080 Full HD, 2160x3840, 1920x1200, 1600x2560, 1080x1800, 2560x1920, 800x1280 atd.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak exportovat, v čem upravit, jak spustit, čím zobrazit, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, jak přehrát, kterak editovat, čím prohlížet soubory těchto typů: písma, fonty, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, koncovky souborů, video soubory, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, komprimace dat apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Keywords:pro dospělé, internetové stránky, F, Kliparty pro dokumenty, Online hry omalovánky, výukové pomůcky, linky, Vlajky měst České republiky, Texty přání k svátku podle jmen, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Online vánoční magazín, volný čas

Biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, režiséři a scénáristé, zločinci a vrazi, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, světoví i domácí politici atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Američan, Ministři, Režisér, New York Rangers, Diplomat, Brno, Pittsburgh Penguins, Francie, Philadelphia Flyers, Rétorika, Hudebnice, Avangard Omsk, Máj, Sci-fi, Dabérka, Němci, Komunisté, Romantismus, Československo, ČSSD, Nežijící, Ekonom, Gymnasté, Country, Básníci, Vůdce, Washington Capitals, Olympijský vítěz, Vojáci, Generalissimus, NHL, Česká královna, Masový vrah, Právník, Komik, Kladno apod.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, země východní Asie apod.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, země střední Asie, země Severní Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, státy Blízkého východu apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Full HD pozadí ke stažení - pozadí na plochu PC

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro tablet, smartphone, obrazovka počítače, notebook, počítač, PC, mobilní telefon, displej, ultrabook, phablet, monitor a pro operační systémy Microsoft Windows 8, Windows 98, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile, Windows NT, Linux Fedora, Lubuntu, Windows Me, macOS, Windows XP. PC tapety pro Windows z kategorií fraktály, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, květiny, sportovní wallpapery, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, ptáci, sportovní a závodní auta, Formule 1, free wallpapers, Rally, závody aut, nature - příroda, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, flóra, stromy, oceán, moře, pláže. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 360x760, HD 1280x720, 1080x1920, 1152x768, 2560x1920, 800x600, 1280x768, 2160x3840, 1152x864, 1280x960, 412x846, 800x1280, 1280x1024, 1024x600, 393x786 atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Klíčová slova: Wallpapery do mobilu, Dopravní značení, zeměpis, Obrázky krásných sexy žen., webové stránky, č, zajímavosti, Sexy Claudia Schiffer, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, č, Ilustrační obrázky, Super online kvízy

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Ital, Antropolog, Gymnasté, Sochař, Křesťanství, Nobelova cena, Fotograf, NHL, Právník, Vládce, Němci, Textař, Olympiáda, Prezident, Scénárista, Hokejisté, Poprava, Obchodník, Komunisté, Vůdce, Esejista, Vojevůdce, Generalissimus, Životopis, Náboženství, Zlatý slavík, Protektorát, Dallas Stars, Pittsburgh Penguins, KSČ, Zpěvačky, Hejtman, Herečka, Žijící, Hudebnice apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nej hry online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Závodní, Pro dívky, parkování - parkovačky, Sportovní, Bojové online gamesy, Karetní, Střílečky, Strategie, Velikonoční hry, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry a podobně.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: fyzika, lékařství a medicína, příroda, cestování, nemoce, internet, technika, literatura, školství, software, český jazyk, latina, ekonomie a ekonomika, nápoje, materiály, nástroje, hardware, matematika, náboženství a křesťanství, různé, věda, účetnictví, zločin a právo, filozofie atd.

Vánoční magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční zábava, adventní všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Květiny, Betlém, Ježíšek, Řetězy, Strom, Vánoční tapety, Keramický adventní věnec, Kinder, Německy, Štóla, Vánoční stromeček, Televize, Pro děti, Adventní kalendář, Skleněné ozdoby, Umělý vánoční stromek, Pozadí, Windows, Patchwork, Striezelmarkt, Vánoční filmy, Blahopřání, Dia, Papírové ozdoby, Vánoční stromek, Santa, Wallpaper, Santa Claus, Písnička, Brno, Kameňák apod.

Klíčová slova: weby, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, URL, Fotografie Mamiko Tayama, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, cestování, Stručný encyklopedický slovník, Sexy Eliza Dushku, zdarma, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší online hry zdarma

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Pak zkuste Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako herci a herečky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kladno, Ital, Antropolog, Gymnasté, Sochař, Křesťanství, Nobelova cena, Fotograf, NHL, Právník, Vládce, Němci, Textař, Olympiáda, Prezident, Scénárista, Hokejisté, Poprava, Obchodník, Komunisté, Vůdce, Esejista, Vojevůdce, Generalissimus, Životopis, Náboženství, Zlatý slavík, Protektorát, Dallas Stars, Pittsburgh Penguins, KSČ, Zpěvačky, Hejtman, Herečka, Žijící, Hudebnice apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, dopravní zařízení, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Aforismy, hlášky, motta, myšlenky, moudra, moudrosti, výroky

Citáty slavných, Aforismy, hlášky, motta, myšlenky, moudra, moudrosti, výroky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o dobru, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o bohu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o člověku, citáty o manželství, moudra o dětech, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Nej hry online, doporučujeme, Vánoční magazín, Fotky Lucy Liu, odkaz, Dopravní značení, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, Tapety do mobilu, počítače, Grunge rock music, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Úžasný kluk: Dívka v nové škole potká úžasného kluka, do kterého se okamžitě zamiluje. Je krásný, chytrý, zábavný a velmi milý. Po dvou měsících vzdychání už to nevydrží, jde za ním a zeptá se: „Co bych musela podstoupit, aby sis se mnou dal rande?” Mladík ji sjede od hlavy až k patě pohledem a pak odpoví: „Hormonální terapii a plastickou operaci.”

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Víte, jaký je rozdíl mezi lesem Řáholcem a ministerstvem financí? . . . Žádný, v obou se ozývá "Mankóo, Mankóo"

Další odkazy:

Biografie Carmen Electra
Doporučené odkazy
Jessica Alba
Tipy na Partnerské weby
Salma Hayek
Naše tipy na zajímavé stránky
Sexy Jennifer Aniston
Doporučené internetové odkazy
Ashanti
Odkazy na zajímavé weby
Madonna

Děkujeme vám za vaši návštěvu.