Online Testy a Kvízy
Hlavní města světa | online test, kvíz, vzdělávací hra online | Zeměpis

Hlavní města světa

Jednoduchý test hlavních měst států světa. Některá světová města jsou velmi fotogenická. Doporučujeme vám proto dát si některou fotografii města na pozadí PC.

Hlavní města světa - test, kvíz - Zeměpis

Vyzkoušet online test, hru Hlavní města světa zdarma

Pozor!!! Ke spuštění tohoto testu/kvízu je třeba mít aktivovaný Flash plugin, který není novými webovými prohlížeči podporován. Tato vzdělávací hra pravděpodobně nepůjde ve vašem prohlížeči spustit.

Vzdělávací hra Hlavní města světa, Zeměpis online test, kvíz zdarma

Klíčová slova: vlajky, základní škola, studijní pomůcka, pro děti, procvičování, vědomostní test, výuková hra, výuková pomůcka, výukové materiály, hlavní města, cvičné testy, inteligentní hry, výukový program, naučné testy, pro školáky, na PC, školní pomůcka, adobe flash player, bez instalace, Hlavní města světa, cvičení, testy s vlajkami, bez stahování, E-learning, škola

Geohra hlavní města světa je v kategorii Zeměpis

Zaujala vás naše hra Hlavní města světa? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vyberte si jiné online výukové aplikace - testy

Ke spuštění musí být nainstalován a aktivován flash player v prohlížeči. Tuto vzdělávací aplikaci můžete využít zdarma a bez registrace.