Online Testy a Kvízy
Zvířata slovíčka | online test, kvíz, vzdělávací hra online | Angličtina

Zvířata slovíčka

Jednoduchý test anglických slovíček zaměřený na zvířata. Jako milovníka zvířat by vás mohli zajímat omalovánky zvířat k vytištění, obrázky zvířat k vytisknutí, resp. online zvířecí omalovánky.

Zvířata slovíčka - test, kvíz - Angličtina

Zahájit online vzdělávací aplikaci, test Zvířata slovíčka

Pozor!!! Ke spuštění tohoto testu/kvízu je třeba mít aktivovaný Flash plugin, který není novými webovými prohlížeči podporován. Tato vzdělávací hra pravděpodobně nepůjde ve vašem prohlížeči spustit.

Vzdělávací hra Zvířata slovíčka, Angličtina online test, kvíz zdarma

Klíčová slova: pro studenty, výuková pomůcka, pro učitele, testy s vlajkami, adobe flash player, na PC, pro děti, Zvířata slovíčka, výukové materiály, zábavné testy, dětské kvízy, naučné testy, inteligentní hry, výuková hra, bez stahování, cvičné testy, zadarmo, procvičování, geografie, geografická online hra, cvičení, pro školáky, vzdělávací hry, školní pomůcka, E-learning

Školní online hra zvířata slovíčka se nachází v sekci Angličtina

Webovou online vzdělávací Zvířata slovíčka můžete sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Tipy na další online kvízy, hry, testy

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. Webová hra je k dispozici zdarma.