Online Testy a Kvízy
Evropská města | online test, kvíz, vzdělávací hra online | Zeměpis

Evropská města

Znát názvy většiny hlavních měst zemí Evropy by mělo být součástí všeobecného přehledu každého českého občana. Tuto znalost si můžete prověřit v uvedeném kvízu. Na partnerské stránce naleznete fotky světových měst vhodných jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu.

Evropská města - test, kvíz - Zeměpis

Spustit v prohlížeči test, kvíz, hru Evropská města

Pozor!!! Ke spuštění tohoto testu/kvízu je třeba mít aktivovaný Flash plugin, který není novými webovými prohlížeči podporován. Tato vzdělávací hra pravděpodobně nepůjde ve vašem prohlížeči spustit.

Vzdělávací hra Evropská města, Zeměpis online test, kvíz zdarma

Klíčová slova: výuková pomůcka, vzdělávací hra, pro děti, online, naučné testy, procvičování, na PC, geografická online hra, inteligentní hry, vědomostní test, základní škola, Zeměpis, pro školáky, pro studenty, testy, výukové materiály, zdarma, zábavné testy, Zeměpis, hlavní města, Evropská města, učební pomůcka, adobe flash player, zadarmo, cvičné testy

Online výukový test evropská města se nachází v kategorii Zeměpis

Tuto hru (Evropská města) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Zajímavé online vzdělávací aplikace a hry

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. Tato online hra je zdarma pro všechny. Je bez registrace, posíláním placených sms a není nutná ani instalace.