Online Testy a Kvízy
Porovnávání zlomků | online test, kvíz, vzdělávací hra online | Matematika

Porovnávání zlomků

Test porovnání zlomků je dalším matematickým testem. Víte co je to čitatel a co jmenovatel zlomku? Porovnávejte zlomky mezi sebou a rozhodněte, které číslo je větší.

Porovnávání zlomků - test, kvíz - Matematika

Spustit v prohlížeči test, kvíz, hru Porovnávání zlomků

Pozor!!! Ke spuštění tohoto testu/kvízu je třeba mít aktivovaný Flash plugin, který není novými webovými prohlížeči podporován. Tato vzdělávací hra pravděpodobně nepůjde ve vašem prohlížeči spustit.

Vzdělávací hra Porovnávání zlomků, Matematika online test, kvíz zdarma

Klíčová slova: základní škola, pro děti, výukové materiály, výuková aplikace, pro učitele, pro studenty, školní pomůcka, testy, inteligentní hra, výuková hra, vzdělávací hry, naučné testy, vědomostní kvíz, zadarmo, dětské kvízy, vzdělávací hra, Matematika, cvičení, cvičné testy, Matematika, Porovnávání zlomků, geografická online hra, zábavné testy, na PC, Porovnávání zlomků

Vzdělávací hra porovnávání zlomků je v kategorii Matematika

Tuto hru (Porovnávání zlomků) můžete sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Zajímavé online vzdělávací aplikace a hry

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. Hrajte tuhle pěknou hru zdarma, bez posílání placených sms, bez instalace či jakékoliv registrace.