Online Testy a Kvízy
Porovnávání zlomků | online test, kvíz, vzdělávací hra online | Matematika

Porovnávání zlomků

Test porovnání zlomků je dalším matematickým testem. Víte co je to čitatel a co jmenovatel zlomku? Porovnávejte zlomky mezi sebou a rozhodněte, které číslo je větší.

Porovnávání zlomků - test, kvíz - Matematika

Začít test, kvíz, hru online Porovnávání zlomků

Pozor!!! Ke spuštění tohoto testu/kvízu je třeba mít aktivovaný Flash plugin, který není novými webovými prohlížeči podporován. Tato vzdělávací hra pravděpodobně nepůjde ve vašem prohlížeči spustit.

Vzdělávací hra Porovnávání zlomků, Matematika online test, kvíz zdarma

Klíčová slova: geografická online hra, vlajky, pro děti, naučné testy, výuková pomůcka, procvičování, škola, dětské kvízy, cvičné testy, cvičení, adobe flash player, Porovnávání zlomků, Matematika, vědomostní kvíz, pro školáky, vědomostní test, zábavné testy, bez stahování, pro učitele, pro studenty, Porovnávání zlomků, výuková aplikace, Matematika, vzdělávací hry, výukový program

Online geohra porovnávání zlomků je v sekci Matematika

Budeme rádi, pokud budete sdílet vzdělávací hru Porovnávání zlomků s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Náhodný výběr z online testů

Nutnou podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash plugin ve vašem webovém prohlížeči. K hraní se nepotřebujete registrovat ani nic (kromě flashe) instalovat. Hra je zdarma.