Online Testy a Kvízy
Internetové pojmy | online test, kvíz, vzdělávací hra online | Různé

Internetové pojmy

Zjistěte co vše víte o světové síti internet. Pokud vás zajímají pojmy a terminologie, pak doporučujeme slovník Co je to? obsahující aktuálně přes 3000 nejen internetových pojmů.

Internetové pojmy - test, kvíz - Různé

Zahájit online výukovou aplikaci, kvíz Internetové pojmy

Pozor!!! Ke spuštění tohoto testu/kvízu je třeba mít aktivovaný Flash plugin, který není novými webovými prohlížeči podporován. Tato vzdělávací hra pravděpodobně nepůjde ve vašem prohlížeči spustit.

Vzdělávací hra Internetové pojmy, Různé online test, kvíz zdarma

Klíčová slova: E-learning, Internetové pojmy, výuková pomůcka, výukové materiály, testy, vědomostní kvíz, online, Různé, výuková aplikace, adobe flash player, inteligentní hra, Internetové pojmy, naučné testy, výukový program, studijní pomůcka, zadarmo, na PC, učební pomůcka, základní škola, výuková hra, vzdělávací hra, pro děti, cvičení, vědomostní test, zeměpisné hry

Kvíz, test, hra internetové pojmy patří do sekce Různé

Tuto hru (Internetové pojmy) můžete sdílet s přáteli na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Doporučené kvízy a testy pro školáky i dospělé

Podmínkou pro spuštění aplikace je nainstalovaný flash player ve vašem brosweru. Tato online hra je zdarma pro všechny. Je bez registrace, posíláním placených sms a není nutná ani instalace.