Online Testy a Kvízy
Internetové pojmy | online test, kvíz, vzdělávací hra online | Různé

Internetové pojmy

Zjistěte co vše víte o světové síti internet. Pokud vás zajímají pojmy a terminologie, pak doporučujeme slovník Co je to? obsahující aktuálně přes 3000 nejen internetových pojmů.

Internetové pojmy - test, kvíz - Různé

Spustit online test, vzdělávací kvíz Internetové pojmy zdarma

Pozor!!! Ke spuštění tohoto testu/kvízu je třeba mít aktivovaný Flash plugin, který není novými webovými prohlížeči podporován. Tato vzdělávací hra pravděpodobně nepůjde ve vašem prohlížeči spustit.

Vzdělávací hra Internetové pojmy, Různé online test, kvíz zdarma

Klíčová slova: vědomostní kvíz, školní pomůcka, zdarma, výuková aplikace, pro školáky, studijní pomůcka, vědomostní test, na PC, zábavné testy, cvičné testy, vzdělávací hra, Internetové pojmy, škola, zeměpisné hry, pro studenty, základní škola, Internetové pojmy, vlajky, vzdělávací hry, pro děti, učební pomůcka, geografická online hra, výuková pomůcka, zadarmo, testy

Vědomostní kvíz, test internetové pojmy je v sekci Různé

Líbí se vám vzdělávací hra Internetové pojmy? Pak se podělte se spolužáky, partnery a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Tipy na další online vzdělávací hry

Pro spuštění je třeba mít nainstalován flash player. Zahrajte si hru zdarma bez registrace či zasílání placených sms zpráv.